Jak obstawiać w Fortunie

Dodał: Obstawiacz

Chyba każdy chociaż raz w życiu zadawał sobie pytanie „co zrobić żeby zarobić, a się nie narobić?”. Rozwiązaniem zagadki może być obstawianie w Fortunie wydarzeń sportowych czyli u legalnego bukmachera. A jak obstawiać w Fortunie i dlaczego?

Po pierwsze, każdy poważny bukmacher oferuje swoim nowym klientom atrakcyjne bonusy na start.

Jednym z takich bukmacherów jest chociażby właśnie wspomniana Fortuna (działa pod adresem www.efortuna.pl), gdzie bonus powitalny Fortuny może sięgnąć aż 2230 PLN. Po drugie, jeżeli interesujesz się daną dyscypliną sportową i wszystkie statystyki masz w małym palcu, to naprawdę nie trzeba wkładać wielkiego wysiłku w to, aby zgarnąć niezłą sumkę.

Oczywiście sport bywa nieprzewidywalny, a obstawianie zakładów wiąże się z ryzykiem, ale może również okazać się dodatkowym źródłem dochodów. Aplikacje mobilne sprawiają, że mecze można obstawiać w Fortunie online w swoim telefonie. Taką aplikację ma wcześniej wspomniana firma bukmacherska – Fortuna.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Bonus powitalny Fortuny

Rejestrując się po raz pierwszy u bukmachera możemy liczyć na bonus powitalny Fortuny, który składa się z trzech promocji.

Pierwszą promocją jest zakład bez ryzyka do 210 PLN. Jest to idealna propozycja dla osób, które we krwi mają ostrożność. Jak sama nazwa mówi, w tej promocji gracz nie ponosi żadnego ryzyka. Jeżeli wygramy super. Jeżeli niestety kupon będzie przegrany, to bukmacher zwróci nam pieniądze, maksymalnie do 210 PLN. W Polsce legalnych bukmacherów podatki nie omijają, dlatego żeby wykorzystać bonus bez ryzyka w 100% i liczyć na zwrot 210 PLN należy obstawić kupon za około 230 PLN.

Promocją, która wchodzi w skład bonusu powitalnego Fortuny jest bonus bez depozytu czyli za samą rejestrację konta u bukmachera. Po udanym dokończeniu rejestracji Fortuna nagradza nowych graczy kwotą w wysokości 20 PLN, które mogą przeznaczyć na grę. Bukmacher stworzył własny program lojalnościowy o nazwie Fortuna Klub Plus i to właśnie w postaci punktów klubowych nowi gracze otrzymują pieniądze na grę.

Na 20 PLN składa się 2800 punktów FKP. Jest to bardzo ciekawy oraz sprawiedliwy sposób nagradzania swoich klientów za aktywną grę. Im więcej gracz będzie obstawiał kuponów, tym więcej punktów może zdobyć. Z kolei uzbierane punkty można wymieniać na bonusy, które są dostępne w katalogu, darmowe zakłady lub bonusy kursowe.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Jak obstawiać w Fortunie

Ostatnim bonusem, który wchodzi w skład pakietu powitalnego jest bonus od depozytu. W tym przypadku, aby móc z niego skorzystać należy jednak dokonać wpłaty. To nie zmienia jednak faktu, że promocja jest bardzo atrakcyjna. Warto wpłacić jak najwyższą sumę, ponieważ bonus 100% od pierwszej wpłaty może wynieść aż 1000 PLN. To sprawia, że bonus powitalny Fortuny należy do najbardziej ciekawych propozycji wśród legalnych polskich bukmacherów.

A co możemy obstawiać w Fortunie?

Odpowiedź jest niezwykle prosta – praktycznie wszystko. Mamy tu najpopularniejszy sport na świecie, czyli piłkę nożną. Poza tym inne popularne dyscypliny jak koszykówkę, siatkówkę, tenis oraz piłkę ręczną. Dla fanów zimowych sportów do dyspozycji są zakłady na skoki narciarskie, hokej na lodzie, czy kombinację alpejską.

Sympatycy sportów walki mogą obstawiać boks, MMA, judo, karate itd. Jak widzimy wachlarz możliwości jest szeroki, a to nie wszystko. W Fortunie są też sporty motorowe jak żużel, rajdy samochodowe oraz formuła 1. Jest zatem naprawdę na co przeznaczyć bonus powitalny Fortuny. W ofercie są też inne ciekawe zakłady jak chociażby wyścigi chartów, wyścigi konne, a nawet lotki.

Zdecydowaną większość wydarzeń z wcześniej wymienionych dyscyplin możemy obstawiać w czasie rzeczywistym, a niektóre nawet oglądać live.

Sprawia to, że typowanie zakładów jest o wiele przyjemniejsze i niesie ze sobą sporo frajdy. W Fortunie odnajdą się bowiem i „zawodowi” typerzy, którzy traktują zakłady poważnie jak i „niedzielni”, którzy traktują to jako formę rozrywki.

Aplikacja mobilna, którą można ściągnąć ze strony Fortuny pozwala na typowanie oraz śledzenie wyników praktycznie w każdym momencie i miejscu, w którym się znajdujemy. Warto więc spróbować swoich sił w bukmacherce i zarejestrować się u tego bukmachera chociażby w celu zgarnięcia kilku bardzo fajnych bonusów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia