Jak obstawiać w Forbet

Dodał: Obstawiacz

Bukmacher Forbet niespodziewanie okazał się jednym z największych wygranych zmian na rynku bukmacherskim w Polsce, które weszły życie w 2017 roku. Chodzi mianowicie o wyrzucenie z Polski firm bukmacherskich, które nie miały licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów.

Nielegalne firmy bukmacherskie nie odprowadzały podatku od obrotu co doprowadziło do wykluczenia ich z polskiego rynku.

W tym momencie do gry wkroczył Forbet, który płacenie podatku przyjął na siebie. Większość firm przerzuca ten finansowy ciężar na graczy, ale w przypadku Forbet wyglądało to zgoła inaczej. To był czas kiedy oferta bukmacherska Forbet znacznie rozrosła się, a sam bukmacher stał się niezwykle popularny wśród graczy, głównie dzięki oferowanym zakładom bez podatku. Obecnie ta promocja jest dostępna tylko czasowo.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Klienci woleli nie ryzykować grę u nielegalnych bukmacherów i zaczęli masowo zakładać konta w Forbet. Choć promocja już dawno skończyła się, to zainteresowanie Forbet wśród osób poszukujących legalnych bukmacherów nie słabnie do dzisiaj.

Od początku działalności Forbet postawił mocno na działalność w sieci, głównie ze względów finansowych. Tego typu oferowanie zakładów jest zdecydowanie tańsze niż prowadzenie punktów naziemnych. To nie oznacza jednak, że nie znajdziemy w większych miastach lokali naziemnych. Wręcz przeciwnie, jest ich w całym kraju około 100. Sprawdźmy jednak co i jak obstawiać w Forbet

Oferta na dziś Forbet

Oferta bukmacherska Forbet składa się z wielu dyscyplin sportowych, w których króluje oczywiście piłka nożna. Niezwykle rozbudowana jest przede wszystkim oferta na piłkę nożną w naszym kraju. Poza Ekstraklasą możemy w Forbet obstawiać również 1 oraz 2 ligę piłkarską, a także Puchar Polski.

Poza najpopularniejszymi rozgrywkami w Anglii, Hiszpanii, czy we Włoszech, do dyspozycji mamy też ligę na Białorusi, Islandii, Chorwacji, Rumunii oraz Węgrzech. Dla zwolenników bardziej egzotycznych lig jest również Turkmenistan, Uzbekistan oraz Tadżykistan.

Nie wszyscy interesują się piłką nożną, dlatego oferta bukmacherska Forbet zawiera również zakłady na przykład na koszykówkę. Jest tutaj wiele typów na kosza w USA i nie chodzi jedynie o NBA, ale również ligi akademickie. Do tego w ofercie są też najmocniejsze ligi w Europie oraz przede wszystkim międzynarodowy turniej klubowy – Euroliga.

forbet-bonus-powitalny

Dostępne są także takie sporty jak tenis, hokej na lodzie, piłka ręczna, siatkówka, boks, baseball, darts, futbol amerykański, futsal, czy kolarstwo. Poza tradycyjnymi sportami w ofercie Forbet znajdziemy zakłady na wydarzenia ze świata e-sportu.

Wybór jest ogromny, ale to co przede wszystkim wyróżnia Forbet spośród innych bukmacherów to stawianie na polskie ligi. Oferta na dziś w Forbet w dużej mierze jest nakierowana na rodzime podwórko i znajdziemy tutaj wiele zakładów na przeróżne sporty, które są dostępne w naszym kraju.

Jak obstawiać w Forbet to tylko na żywo

Jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej wciągających form obstawiania meczów jest gra na żywo. Możliwość śledzenia przebiegu meczu w czasie rzeczywistym sprawia, że gracz może lepiej się w niego wczuć.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Dzięki temu może weryfikować wcześniejsze plany na podstawie tego, co widzi na murawie, parkiecie, czy korcie. Obstawianie meczów na żywo jest przydatne w momencie, gdy gracz nie zdąży postawić kuponu przed rozpoczęciem meczu. Nierzadko podczas gry na żywo można złapać nawet lepszy kurs niż w przypadku oferty przedmeczowej.

Aplikacja bukmacherska mobilna pozwala na przeglądanie oferty bukmacherskiej Forbet w każdym miejscu z dostępem do internetu. Dzięki wizualizacji spotkań oraz śledzenia ich akcja po akcji obstawianie meczów nabiera rumieńców. Aplikacja mobilna daje możliwość szybkiego doładowania konta, jeżeli gracz aktualnie nie posiada gotówki na swoim saldzie. Za jej pomocą gracz może również skorzystać z pakietu powitalnego, który składa się z aż trzech promocji.

Podsumowanie…

Podsumowując bukmachera Forbet ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić. Zdecydowanie jest on opcją rozwojową, ponieważ cały czas pracuje nad co raz to nowszymi promocjami, a oferta na dziś bukmachera Forbet zadowoli wszystkich … i to bez wyjątku.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia