Kody promocyjne bukmacherów

Dodał: Obstawiacz

Co to są kody promocyjne i czy warto z nich korzystać?

Rejestrując po raz pierwszy konto u bukmachera, zawsze możemy skorzystać z oferty bonusowej. W praktyce polega to na wejściu na stronę internetową wybranego buka, wypełnienie formularza rejestracyjnego wraz z zaznaczeniem opcji „chcę otrzymać bonus”.

Po weryfikacji danych nasze konto jest aktywne i możemy skorzystać z przygotowanego dla nas pakietu startowego. Otrzymujemy wybrany bonus w podstawowej ogólnodostępnej wysokości. Istnieje jednak sposób, by zwiększyć jego wartość. Jeżeli w procesie rejestracji wpiszemy kod promocyjny, nasz bonus może być wyższy.

Przykładowo, jeżeli bukmacher oferuje freebet za rejestrację, standardowo w wysokości 20 złotych, to aplikując z kodem promocyjnym VIPKOD, jego wartość wzrasta do 25 złotych. Suma co prawda niewielka, ale to przecież 25% więcej, czyli jeden porządny kupon za 5 złotych.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Tak więc kody promocyjne u bukmacherów, to ciekawa forma promocji, pozwalająca graczom odnieść dodatkowe korzyści bonusowe. Kody można najczęściej znaleźć na portalach branżowych i stronach poświęconych bukmacherce, ale często również sami bukmacherzy, udostępniają kody na swoich stronach czy profilach w mediach społecznościowych.

Kod promocyjny VIPKOD pozwala na zwiększenie bonusu u bukmachera, dlatego też w trakcie zakładania konta warto z niego skorzystać. Użycia kodu promocyjnego nie będzie nastręczało żadnych trudności. W trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego, w polu „kod bonusowy” lub „kod promocyjny” wpisujemy VIPKOD i gotowe.

Po zakończeniu procesu zakładania konta dodatkowe środki będą widoczne na naszym koncie bonusowym. Warto zwrócić uwagę, że kody promocyjne u bukmacherów, podobnie jak w sieciach sklepów, siłowni czy innej branży mają swój termin ważności.

Wpisanie nieaktywnego kodu, może skutkować nieotrzymaniem bonusu. Dlatego zawsze warto kody pobierać ze stron branżowych, które na bieżąco monitorują sytuację i kody są zawsze aktywne.

Kod promocyjny STS

Jak przystało na największego krajowego bukmachera, oferta powitalna zawiera wszystko, co trzeba, czyli bonus depozytowy, frebeet i zakład bez ryzyka. Dodatkowo kod: VIPKOD STS’u, to zwiększone korzyści przy odbiorze promocji i podwyższone bonusy.

W przypadku STS, nowy klient zyskuje sporo możliwości do wyboru. Kod STS aktywuje darmowe środki w formie freebetu 29 zł (na zakłady sportowe) i 20 zł (na Betgames, czyli zakłady na komputerowo symulowane gry karciane) 20 złotych na sporty wirtualne, zakład bez ryzyka (30 zł) oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 zł.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Kod promocyjny Fortuny

Drugi wśród bukmacherów w Polsce i najdłużej działający bukmacher także umożliwia wykorzystanie kodów promocyjnych. Voucher do bukmachera Fortuna uprawnia nas do 1000 zł bonusu od depozytu oraz darmowy zakład (freebet) w wysokości 20 złotych.

Można otrzymać też darmowy zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych. Fortuna podobnie jak STS ma rozbudowaną ofertę na start. Z kodem promocyjnym zyskamy jeszcze więcej. Zakład bez ryzyka u tego buka jest wart w standardzie 200 złotych. Kod promocyjny podwyższa tę wartość do 210 złotych.

Uwaga. W razie przegranej Fortuna zwróci stawkę pomniejszoną o 12-procentowy podatek od gier. Przy zagraniu za 210 zł, jeżeli nie trafimy, zwrot wyniesie ok 200 złotych. Ta forma promocji to nie koniec w pakiecie powitalnym Fortuny. Bukmacher proponuje rozpoczęcie gry bez konieczności wpłaty, w formie freebetu o wartości 20 złotych w formie punktów do wymiany w FORTUNA KLUB PLUS. Bonus od wpłaty wynosi 100% do 2000 zł.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Kod promocyjny Forbet

Jeżeli zamierzamy założyć konto w Forbet, to użycie w rejestracji kodu promocyjnego jest wręcz obowiązkiem. Dzięki temu uzyskać możemy aż 100 złotych więcej niż w standardzie. Przede wszystkim kod umożliwia zgarnięcie o 50 złotych więcej w formie bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty. Warunkiem jest zasilenie konta co najmniej 100 złotych. W tym przypadku zyskujemy 100 procent od 100 złotych plus dodatkowe 50 złotych.

W sumie obracamy więc kwotą 250 złotych. To nie koniec niespodzianek, jakie niesie za sobą użycie kodu promocyjnego podczas rejestracji. VIPKOD uprawnia też do odbioru zakładu bez ryzyka w wysokości 50 złotych. Aby go musimy wysłać maila na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login.

W tytule wpisujemy „Zakład bez ryzyka”. Należy zrobić to po postawieniu zakładu, za który ubiegać będziemy się o bonus. Bukmacher zweryfikuje czy nas zakład kwalifikował się do promocji bez ryzyka, a jeśli tak to dokona zwrotu na saldo bonusowe.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Kod promocyjny LVBET

LVbet, według wielu opinii to jeden z lepszych bukmacherów internetowych jacy działają w Polsce. Standardowo w ofercie powitalnej proponuje bonusy od depozytu sięgające aż 3000 złotych (pierwsza, druga i trzecia wpłata) oraz 600 złotych na zakłady wirtualne.

Jednak ci gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z kodu promocyjnego w czasie rejestracji (rejestracja musi być pełna, tzn. wraz z weryfikacją dokumentów, gdyż konto tymczasowe nie uprawnia do udziału w promocji) mogą dodatkowo liczyć na freebet od bukmachera o wartości 20 złotych, który nie jest dostępny w ofercie podstawowej.

lvbet bonus bez depozytu Kody promocyjne bukmacherów

Kod promocyjny BETFAN

Betfan to jedna z młodszych firm oferujących zakłady bukmacherskie online. Nowi klienci, u tego bukmachera mogą skorzystać z bogatej oferty promocyjnej. Oprócz bonusu depozytowego Betfan proponuje zakład bez ryzyka (z kodem promocyjnym), możemy liczyć wtedy na zwrot stawki (jeżeli nasz kupon jest nietrafiony) do 100 złotych, przy czym minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z promocji zakładu bez ryzyka to 20 złotych.

Kod promocyjny w Betfan uruchamia „mega pakiet promocyjny”, gdzie możemy liczyć aż na 3000 złotych od depozytów oraz zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych. Warto dodać, że dzięki mnożnikom wygranych w ramach pakietu powitalnego, przy spełnieniu określonych wymogów, możemy na środkach bonusowych ugrać aż 10 000 złotych.

Co więcej, jeżeli się nam to uda, to bukmacher pomnoży wygrane razy 10, co oznacza, że ostatecznie możemy bonus powitalny zamienić na 100 000 złotych. Oczywiście, nie jest to prosta sprawa, gdyż warunki obrotu środkami bonusowymi w Betfan są dosyć wymagające.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Kod promocyjny Totolotek

Totolotek to bardzo doświadczony bukmacher na polskim rynku i piąta firma w Polsce, która przyjmuje zakłady wzajemne. Po zmianie właściciela Totolotek wraca do gry i powoli nadrabia trochę przespany czas ekspansji i zdecydowanych ruchów konkurentów.

Wpisując kod vouchera VIPKOD, w formularzu rejestracyjnym, nowi klienci mogą liczyć na bonus w wysokości 1000 złotych w ramach podwojenia pierwszego depozytu oraz na dodatkowo na 49 złotych w zamian za zainstalowanie i korzystanie z aplikacji mobilnej bukmachera.

Więcej dowiesz się na stronie www.totolotek.pl w sekcji Promocje.

Kody promocyjne u innych bukmacherów

Bukmacher PZBuk posiada jeden z najbardziej rozwiniętych programów lojalnościowych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Także kod promocyjny od PZBuk umożliwia, iż typerzy mogą pozyskać dodatkowe punkty i wymienić je na nagrody pieniężne.

Wpisując przy otwarciu konta w PZBuk, hasło VIPKOD każdy gracz może odebrać aż 20 tysięcy punktów w programie lojalnościowym. Punkty można wymienić w sklepie na portalu bukmachera. Te, które zastały nam przyznane za wpisanie kodu promocyjnego, umożliwiają ich wymianę na darmowy zakład (freebet) w kwocie 100 złotych.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Bukmacher Betclic w połowie 2019 roku dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Chociaż oferta powitalna u tego bukmachera nie jest może najobszerniejsza, bo obejmuje tylko zakład bez ryzyka o wartości 500 złotych. Należy przy okazji wspomnieć, że wartość zakładu bez ryzyka jest najwyższa wśród wszystkich bukmacherów. Dodatkowo używając przy rejestracji kodu promocyjnego, możemy liczyć na cash back wyższy o 30 złotych, czyli 530 złotych (zamiast 500 zł).

Rejestrując się u bukmachera Etoto, nie jest wymagany kod promocyjny. Etoto proponuje nowym typerom aż 200% bonusu od pierwszej wpłaty, co oznacza, że wpłacając 100 złotych, możemy grać za 300 złotych.

Podsumowanie

Niezależnie od korzyści jakie uzyskujemy zawsze warto korzystać z kodów. Przeszukując portale i strony poświęcone bukmacherce w ich poszukiwaniu, znajdziemy dodatkowo aktualne promocje bukmacherskie, bonusy a także różnego rodzaju rankingi oraz pełne porównanie ofert na rynku zakładów sportowych.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia