Jak obstawiać w Superbet

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Niespełna dwa lata temu w Polsce pojawił się nowy bukmacher o intrygującej nazwie – Superbet. I już pojawiły się pytania… jak obstawiać w Superbet, jak się zarejestrować z bonusem? No i czy warto tam obstawiać mecze?

Początkowo obstawiać zakłady u tego bukmachera można było jedynie w lokalach naziemnych, ale od niedawna można to robić również online. Superbet udostępnił też na swojej stronie aplikację mobilną do pobrania na systemy Android oraz iOS.

Wprowadzone promocje w Superbet mogą zaciekawić graczy i zachęcić do założenia konta.

Bonus powitalny Superbetu nie jest tak wysoki jak w przypadku innych dobrze znanych bukmacherów i jest skierowany raczej do rekreacyjnych graczy, ale mimo to wszystkich miło zaskoczył. W końcu jest to świeży bukmacher, który wciąż się rozwija.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Oferta bukmacherska Superbet

Na ten moment w ofercie dostępne są jedynie podstawowe, najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Większość graczy i tak obstawia głównie piłkę nożną, więc osobom, które typują mecze hobbystycznie nie powinno to przeszkadzać.

Bonus powitalny Superbetu nosi nazwę Super Start i jest to bonus od pierwszej wpłaty – 50 PLN. To co przykuwa uwagę to warunki dotyczące obrotu bonusem. Wprawdzie trzeba obrócić nim czterokrotnie, ale minimalny kurs całkowity wynosi jedynie 1.80. Jest to najniższy wymagany kurs całkowity spośród wszystkich bukmacherów.

Jak widać promocje w Superbet wyróżniają się jednak czymś na tle konkurencji. Prosty regulamin oraz niewygórowane warunki obrotu sprawiają, że warto dokonać rejestracji w Superbet i sprawdzić jego ofertę.

No i do tego dochodzą darmowe zakłady na cały tydzień do 500 PLN

 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy do dyspozycji mamy najpopularniejsze sporty, których jest około dziesięć. Mimo to oferta bukmacherska Superbet jest spektakularna, ponieważ do wyboru jest bardzo dużo rynków na najpopularniejsze wydarzenia, a to powinno zadowolić każdego sympatyka Premier League, Serie A czy Bundesligi.

Przecież mało kto emocjonuje się ligą egipską czy rozgrywkami piłkarskimi w Nigerii.

superbet promocje Jak obstawiać w Superbet

Bonus powitalny Superbetu i tak zdecydowana większość graczy wykorzysta na obstawianie meczów topowych lig piłkarskich czy wielkoszlemowych pojedynków w tenisa i na tym właśnie skupia się bukmacher. Tak więc oferta na najważniejsze spotkania oraz turnieje jest rozbudowana do granic możliwości, a promocje w Superbet pozwalają na powiększenie swoich wygranych.

Super Bonus

Tak jest chociażby w przypadku promocji Super Bonus. Tak, zgadza się. Każda z promocji w Superbet ma przedrostek SUPER. Bukmacher nawiązuje tym sposobem do swojej nazwy oraz chce zaznaczyć, że wszystko jest u niego najlepsze. Wróćmy jednak do Super Bonusu.

Jest to promocja w Superbet skierowana głównie do graczy, którzy lubią obstawiać zakłady z wieloma wydarzeniami na kuponie, nazywane często żartobliwie „tasiemcami”. Super Bonus jest liczony od minimum 6 zdarzeń na kuponie. Jeżeli będzie ich 6 to Superbet powiększy wygraną o 5%; jeżeli na kuponie będzie 7 zdarzeń oznacza to + 10%, jeżeli 8 zdarzeń to + 15% i tak dalej aż do 150%.

Promocja ta obowiązuje również w punktach stacjonarnych bukmachera.

Bonus powitalny Superbetu nie jest jedynym sposobem na zachęcenie nowych osób do rejestracji. Bukmacher wciąż się rozwija i zaczyna co raz śmielej reklamować swoją markę. Ambasadorem Superbet został wieloletni reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski oraz zdobywca prestiżowego pucharu Ligi Mistrzów – Jerzy Dudek. Tym samy bukmacher daje sygnał, że chce polepszać swoją ofertę, a nowe atrakcyjne promocje w Superbet to tylko kwestia czasu.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Super Kursy i Super Mecz

Porównując kursy w Superbet z tymi u innych bukmacherów można zauważyć, że prezentują się całkiem nieźle. Poza tym bukmacher ma promocję, w której oferuje najwyższe kursy na tak zwane „pewniaki”. Promocja nosi nazwę Super Extra, żeby z niej skorzystać na kuponie musi znaleźć się minimum 5 wydarzeń. Każdego dnia bukmacher oferuje również najwyższe kursy na wybrane wydarzenia w ramach promocji Super Mecz i tutaj pojawia się miła niespodzianka.

Wydarzenia z promocji Super Extra można łączyć z tymi z Super Meczu, co w wyniku końcowym daje nam jeszcze większy kurs całkowity, czyli większą wygraną. Należy jednak pamiętać, że jeżeli na zakłady w ramach tych promocji wykorzystamy środki z bonusu powitalnego Superbetu, to nie będzie to zaliczało się do wymaganego obrotu.

Kolejna promocja skierowana jest do graczy, którzy lubią puszczać tak zwane „wariaty”. Promocja ma nazwę Super 6 i chodzi w niej o to, aby obstawić kupon z 6 meczami wytypowanymi przez bukmachera. Kurs na każde z rozstrzygnięć wynosi 2.80, a obstawiać można tylko zwycięstwa lub remis, czyli 1X2. „Podpórki” w kuponie nie będą zaliczane. Promocja dotyczy jedynie wydarzeń przedmeczowych.

Bukmacher ogłasza się, że w tej promocji gracz może pomnożyć swoje pieniądze prawie 500 razy, co brzmi imponująco.

Podsumowując …

Powyżej i tak nie zostały wymienione wszystkie dostępne promocje w Superbet. Najlepiej samemu sprawdzić co bukmacher ma nam do zaoferowania. Tym bardziej, że strona internetowa prezentuje się bardzo dobrze, kolory są przyjemne, a menu intuicyjne. Bonus powitalny Superbetu nie należy do najwyższych, ale to powoduje, że tym bardziej warto załoyć konto u bukmachera, ponieważ nie trzeba inwestować dużych pieniędzy, a można za to sporo zyskać.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia