STS czy Fortuna

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

STS oraz Fortuna to niewątpliwie najbardziej uznane firmy bukmacherskie w Polsce. STS czy Fortuna? Wybór jest o tyle trudny, że obaj legalni bukmacherzy od wielu lat konkurują między sobą o miano najlepszego.

Obie firmy swoją potęgę budowały jeszcze w latach 90- tych, a swą popularność zawdzięczają zbudowaniu w tamtych latach dużej sieci naziemnych punków przyjmowania zakładów. Choć rynek bukmacherski powoli przenosi się do Internetu, nie oznacza to, że lokale z zakładami straciły na popularności. STS czy Fortuna mają praktycznie w każdym większym i mniejszym mieście swoje punkty bukmacherskie, które cieszą się sporym powodzeniem.

Niezależnie od tego, również w zakładach online obie firmy są liderami rynku. Co prawda konkurencja w sieci jest coraz większa, ale nadal Fortuna i STS znajdują się na szczycie wszelakich rankingów bukmacherskich. Odpowiedź na pytanie STS czy Fortuna wymaga bardziej szczegółowego przybliżenia profilu tych firm.

STS

Strona internetowa www.sts.pl . Największy polski bukmacher, działający na rynku zakładów od 1997 roku. Szeroka oferta zakładów, zarówno w lokalach naziemnych, jak i na platformie internetowej. Strona internetowa bardzo przejrzysta, czytelna.

Do dyspozycji graczy możliwość zakładania się w systemie prematch, jak i na żywo. W tym obszarze STS umożliwia zarejestrowanym typerom (za pośrednictwem STS TV), możliwość oglądania transmisji wybranych spotkań co stanowi nieocenioną pomoc w trakcie obstawiania zakładów na żywo.

Dodatkowo w STS- się możemy zagrać na generowane komputerowo rozgrywki, czyli Wirtualne Sporty oraz w Bet Games, czyli symulowane gry karciane (bakarat, wojna, poker) Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć zakładów na esport, który zyskuje sobie coraz większą popularność wśród grających. Grając w STS online, możemy liczyć na dostęp statystyk meczowych oraz wyników.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, świadczona 24/ h na chacie. STS czy Fortuna, trudny wybór, zwłaszcza że obaj bukmacherzy w zakresie poziomu usług idą łeb w łeb. Dotyczy to także aplikacji mobilnej. STS ma jedną z najlepszych na rynku. Dostępną zarówno na Androida, jak i na IOS.

Jeżeli chodzi o ofertę bonusową, jest ona naprawdę solidna. Nowy gracz może otrzymać:
• 1500 złotych, jako podwojenie depozytu.
• 100 złotych zakład bez ryzyka, gdzie otrzymamy zwrot stawki. jeżeli nie trafimy kuponu.

 

Jeżeli chodzi o ofertę bonusową na start jest ona porównywalna z Fortuną ale u tego ostatniego buka zdecydowanie łatwiejsze są warunki obrotu. W tym zakresie wybór STS czy Fortuna, pada na Fortunę.

STS nie zapomina o klientach obstawiających w punktach. Dla nich przygotował bonus 150 złotych miesięcznie za regularną grę, oraz premię w promocji „Bonus z kumplem w lokalu”. Takich ofert akurat w Fortunie nie znajdziemy więc w tym względzie, duży plus na korzyść STS-u.

W STS, konto internetowe możemy zasilić na wiele sposobów, począwszy od karty kredytowej ,poprzez portfele elektroniczne, na wpłacie gotówki w punkcie skończywszy, STS obsługuje aż 26 banków. Za wpłaty, nie pobiera żadnej prowizji, z tym że płatność poprzez Neteller i Skrill posiada minimalną kwotę odpowiednio 10 i 20 złotych. W pozostałych przypadkach bukmacher przyjmuje wpłaty od złotówki.

Wypłaty firma realizuje praktycznie natychmiast, co należy zapisać na plus po stronie tego buka w analizie STS czy Fortuna, gdyż u tego ostatniego na wypłatę środków musimy poczekać 1 a nawet 2 dni robocze.

Fortuna

Strona internetowa www.efortuna.pl. Od dwudziestu lat umożliwia legalne zakłady bukmacherskie. Około 600 punktów stacjonarnych w całym kraju świadczy o sile tego bukmachera. Strona internetowa o przyjaznym layoucie, czytelna, łatwa w obsłudze.

Jednak pod tym względem nieco odbiega od jakości u największego konkurenta. Grający mogą w Fortunie obstawiać zakłady przedmeczowe, zakłady live, a także Wirtualne Sporty oraz esport. Sporty Wirtualne można w Fortunie obstawiać również w punktach naziemnych.

Ten rodzaj zakładów cieszy się naprawdę dużym wzięciem. Świetna jest oferta zakładów live w Fortunie, a aplikacja na telefony na pewno na podium wśród wszystkich dostawców tej usługi. Oczywiście na stronie internetowej wyniki i dostęp do wszelkich statystyk.

W zakresie bonusów Fortuna oferuje:
• czasowa gra bez podatku
• 600 złotych zakład bez ryzyka
• 30 złotych frebeet na hasło VIPKOD

 

To oferta dla nowych grających. Choć kwotowo może wydawać się słabsza niż w STS, nie należy dać zwieść się pozorom. Warunki obrotu i wykorzystania bonusu są w Fortunie o wiele łatwiejsze. Tutaj w analizie STS czy Fortuna, wyżej należy ocenić tego drugiego.

Ponadto w Fortunie każdy zarejestrowany gracz automatycznie staje się członkiem Fortuna Klub Plus, gdzie gromadzimy punkty do wymiany na darmowe zakłady lub nagrody rzeczowe. Wpłaty w Fortunie możemy dokonać w punkcie oraz kartą kredytową, Blikiem i szybkimi przelewami z banków. Nie ma możliwości zasilenia konta portfelami elektronicznymi.

Wypłaty wygranych trafią na nasze konto w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Podsumowując, odpowiedź na pytanie STS czy Fortuna nie jest prosta. Każdy z bukmacherów ma pewne obszary, w których jest lepszy od konkurenta. Z doświadczenia wiadomo, że sporo grający, posiada zarejestrowane konto u obu tych bukmacherów.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia