WYBÓR GRACZY

/superbet/

Blog bukmacherski

Jak obstawiać zakłady live

Jak wiadomo, u bukmacherów możemy obstawiać mecze w trybie prematch (zakłady przedmeczowe) oraz w na żywo w Internecie. Obstawianie zakładów live, daje mnóstwo możliwości typerom i bez wątpienia stanowić może świetną okazje do trafienia naprawdę wysokiego kursu. Jest też druga strona medalu, czyli przegranie wydawać by się mogło pewnego typu, na bardzo niskim kursie przy dużej stawce. Któż by się na przykład spodziewał, że podczas ostatniego Euro w meczu Chorwacja Hiszpania przy 3-1 dla La Furia Roja, kilkanaście minut przed końcem, spotkanie zakończy się remisem? Pewnie nikt. A kurs w Fortunie, na żywo, na takie rozstrzygnięcie wynosił 120! Z takich miedzy innymi właśnie zdarzeń, obstawianie zakładów live może dać zarobić, ale niesie też spore niebezpieczeństwo utraty środków.

Typowanie zakładów live

Jak zacząć typowanie zakładów live?  Nic trudnego. Jeżeli mamy konto internetowe u wybranego bukmachera, wystarczy, że na jego stronie po zalogowaniu odszukamy zakładkę „LIVE”, po której kliknięciu rozwiną się, dostępne na tą chwilę, zakłady live. Jeśli planujemy granie jakiegoś spotkania na żywo wcześniej warto zapoznać się wcześniej z ofertą zakładów na żywo, gdyż nie wszystko co w ofercie prematch u bukmachera, będziemy mogli grać live. Po wejściu w zakładkę wybieramy interesujące nas spotkanie z oferty i możemy zacząć obstawiać. W zakładach na żywo istnieje również możliwość grania kuponów akumulowanych, wtedy musimy wyjść z meczu który śledzimy i przełączyć na widok konferencyjny. Warto przed obstawianiem na żywo włączyć opcję „akceptuj zmieniające się kursy” gdyż często, gdy chcemy zagrać zakład, a jego kurs np. spada, bukmacher nie przyjmie zakładu od razu, tylko wpierw pyta o akceptacje zmienionego kursu. Zanim zaakceptujemy,  może zdarzyć się tak, że buk zamknie zakład albo wystawi nowe kursy po upływie dłuższej chwili co może już być nieopłacalne  do grania. Skuteczne typowanie zakładów live, wbrew pozorom nie jest łatwe i wymaga od gracza dosyć sporej wiedzy i przede wszystkim znajomości specyfiki dyscypliny sportu, którą typuje ( np. w jaki przedziale czasowym, statystyczne najczęściej padają bramki w spotkaniach piłkarskich) oraz chłodnej głowy i umiejętności zachowania dystansu.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Jak obstawiać w zakładach live?

Czy warto obstawiać zakłady live?

Jak już wspomnieliśmy typowanie zakładów live ma swoje zalety jak i niebezpieczeństwa z nim związane.  Zatem czy warto obstawiać zakłady live? Z pewnością tak, jednak przy zachowaniu podstawowych zasad i ścisłemu ich przestrzeganiu. Typowanie zakładów na żywo jest dużo trudniejsze, niż tradycyjne granie  kuponów prematch. Aby osiągać zyski z gry na żywo, potrzeba nam niezwykle dużo samodyscypliny i odpowiedzialności. Ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez niektórych typerów, jest granie kuponu (singla) prematch i ewentualne jego korygowanie na żywo. Na przykład, gramy spotkanie tenisa o kursach 1,8 – 2,1za 100 złotych, typ na 2, potencjalna wygrana 210 złotych (minus podatki netto 186 złotych). Z przebiegu spotkania pierwszego seta wygrywa nasz typ. Kurs na niego leci z 2.1 na 1,2. Typujemy wtedy na 1 (kurs wzrósł do 3,4) za 60 złotych ( wygrana netto 179 złotych). Bez względu na to, jakim rezultatem zakończy się pojedynek, wygrywamy (lub nie całości tracimy stawki) . Wkład 160 złotych, wygrana 179 złotych lub 186 złotych. To tylko jeden z przykładów, wykorzystywania możliwości zakładów na żywo w strategii gry u bukmacherów.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Wady i zalety obstawiania live

Typowanie zakładów live ma swoje niezaprzeczalne zalety. Należą do nich przede wszystkim:

  • Dzięki możliwości śledzenia  na żywo wydarzeń na boisku łatwiej wybrać skuteczny typ.
  • Kursy w zakładach live stale się zmieniają, dzięki temu, mamy możliwość zagrania faworyta spotkania po znacznie wyższym przeliczniku, niż w przypadku oferty prematch.
  • Zakłady live, to znakomite uzupełnienie standardowych zakładów –kupon prematch można w zależności od sytuacji, skontrować w zakładach na żywo, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko utraty stawki.
  • Natychmiastowe rozliczenie zakładów- pieniądze z wygranych są na naszym koncie gracza.

Wady typowania na żywo i ryzyko dużych start w tym wypadku wynika głównie z kilku czynników:

  • Emocje i brak kontroli  podczas obstawiania – chęć natychmiastowego odkucie się po przegranym zakładzie, utrata kontroli na wyborem stawki to największe zagrożenia płynące z obstawiania zakładów live wszystkich interesujących zdarzeń – dotyczy to przede wszystkim mniej popularnych sportów. 
  • Zamykane zakłady, wstrzymywane kursy – bukmacherzy często zamykają  zakłady widząc przewagę jednego z zawodników lub też wstrzymują wystawianie kursów z różnych przyczyn wynikłych z przebiegu spotkania. 

Gdzie obstawiać zakłady live?

Zdecydowanie w przypadku obstawiania zakładów na żywo, polecamy bukmacherów, którzy umożliwiają i udostępniają darmowe transmisje TV dla graczy. To duże ułatwienie, gdy możemy typować mecz jednocześnie śledząc w czasie rzeczywistym wydarzenie. Warto też aby wybrany bukmacher, umożliwiał oglądanie live aplikacji mobilnej. Oczywiście nie bez znaczenia przy wyborze buka do typowania na żywo jest możliwie bogata oferta zakładów w tym trybie.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz