Jak obstawiać w LVBET

Dodał: Obstawiacz

Slogany mówią „jak obstawiać mecze” to tylko w LVBET! A czy to prawda i czy warto tam grać …

Firma bukmacherska LVBET licencję na prowadzenie swojej działalności w Polsce uzyskała w 2016 roku. Gracze od samego początku istnienia bukmachera chętnie dokonywali u niego rejestracji, głównie za sprawą atrakcyjnych bonusów oraz promocji.

Od tamtej pory to właśnie promocje są jedną z najmocniejszych stron bukmachera. Jedną z nich jest chociażby darmowy zakład LVBET. Poza tym nowi gracze mogą liczyć na pakiet powitalny sięgający łącznie aż 3333 PLN.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Do tego LVBET posiada swoją aplikację mobilną, która zdecydowanie poprawia komfort obstawiania meczów online.

By obstawiać trzeba się zarejestrować

Bukmacher udoskonalił proces rejestracyjny konta użytkownika czego rezultatem jest niezwykle prosta rejestracja. Nie mamy tutaj do czynienia z licznymi kolumnami i dziesiątkami niepotrzebnych pytań. Wystarczą podstawowe dane jak imię, nazwisko, narodowość, płeć oraz adres zamieszkania.

Następnie przesyłamy skan dowodu osobistego lub paszportu. Na samym końcu tworzymy własny login oraz hasło. Po tym wszystkim gracz jest już pełnoprawnym klientem bukmachera.

Dużym plusem jest również brak konieczności zasilenia konta, aby obstawić kupon.

Darmowy zakład LVBET

Aby uzyskać darmowy zakład LVBET musimy jednak pamiętać, żeby po zalogowaniu na konto dokończyć rejestrację klikając w pole “pełna rejestracja” i zaznaczyć “potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu„. Jeżeli to zrobimy to bonus o wartości 20 PLN automatycznie pojawi się na naszym koncie.

Bonus jest aktywny trzydzieści dni od momentu dodania do konta gracza. Mamy więc aż miesiąc na utworzenie kuponu z meczami. Kupon zaliczany do promocji musi składać się z minimum trzech zdarzeń z czego minimalny kurs każdego zdarzenia musi mieć minimum 1.25. Minimalny łączny kurs kuponu to 2.50.

Darmowy zakład LVBET można wykorzystać na ofertę sportową, a ta prezentuje się imponująco.

lvbet bonus bez depozytu Jak obstawiać w LVBET

Oferta bukmacherska

Na samą piłkę nożną ilość dostępnych rynków może przyprawiać o zawrót głowy. Wszystko zależy oczywiście od ilości aktualnie rozgrywanych meczów. Przykładowo na sam mecz Aston Villa – Chelsea Londyn mamy dostępnych aż 273 zdarzeń.

Jeżeli dodamy do tego pozostałe mecze z Premier League, Bundesligi, Primera Division, Serie A oraz Ekstraklasy to liczba możliwości robi się bardzo, bardzo duża. A nie możemy przecież zapominać też o mniej popularnych ligach.

Do piłki nożnej należy dodać również inne sporty jak przede wszystkim koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, tenis, baseball, krykiet czy snooker. LVBET to jednak nie tylko sport, ale także rozgrywki e-gamingowe takie jak Counter Strike, League of Legends, Overwatch czy Call of Duty. Same formy zakładów też wyglądają ciekawie.

Znajdziemy tu zakłady typu: podwójna szansa, liczba goli w meczu (poniżej/powyżej danej liczby), dokładny wynik oraz to z czego słynie LVBET czyli handicapy europejskie i azjatyckie. Możliwości na wykorzystanie darmowego zakładu LVBET jest naprawdę mnóstwo.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Program lojalnościowy LVBETu

Tak jak w przypadku bardziej doświadczonych bukmacherów w LVBET gracze również mogą liczyć na program lojalnościowy, w którym mogą zbierać punkty. Dzięki temu najbardziej aktywni mogą wymieniać punkty na atrakcyjne nagrody.

Program lojalnościowy LVBETu obejmuje automatycznie każdego zarejestrowanego gracza. Inną z ciekawszych rzeczy w LVBET jest opcja Cachback. Polega ona na wcześniejszej wypłacie kuponu, jeszcze przed zakończeniem danego wydarzenia.

Opcja ta jest dostępna zarówno w przypadku kuponów pojedynczych jak i akumulowanych. Dostęp do niej mają zarówno osoby grające przez stronę internetową, jak i w aplikacji mobilnej.

Podsumowując…

Darmowy zakład LVBET to świetny sposób na początek przygody z bukmacherem oraz zaznajomieniem się z jego ofertą. Po wpłaceniu depozytu gracze mogą zyskać aż 1500 PLN. Do tego dochodzą też inne promocje jak bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne.

Jak widać bukmacher nie zwalnia tempa i wciąż dba o swoich klientów nie tylko tych, którzy głównie obstawiają wydarzenia sportowe. Z czystym sumieniem LVBET można polecić każdej osobie, która obstawienie zakładów traktuje jako rozrywkę. Kursy na oferowane zdarzenia są zadowalające, a promocja Gruby Kupon pozwala powiększyć wygrane nawet o 20%.

A więc na pytanie jak obstawiać w LVBET mecze powinna pojawić się odpowiedź ….jak najczęściej.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia