WYBÓR GRACZY

/superbet/

Bukmacherzy

600zl zaklad bez ryzyka fortuna 600 zł darmowy zakład Fortuna - zasady

Na czym polega darmowy zakład u buka internetowego wie pewno każdy obstawiający spotkania.
W Fortunie dla przykładu… Potencjalni obstawiający otrzymają możliwość zakładów bez ryzyka jednakże w trochę odmiennej formie niż to miało miejsce w poprzednim roku.
W tym momencie będą to 3 zakłady bez ryzyka straty: naczelny do 100 zł, dalszy do 200 zł oraz 300 zł. W sumie więc wciąż będzie to 600 zł na start w trakcie rejestracji konta obstawiającego.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

600 zł darmowy zakład – warunki

Pod spodem odszukacie opis jak funkcjonuje promocja powitalna Fortuny:

W momencie otwierania konta, klient zdobywa główny zakład bez ryzyka, do 100 zł. Na przestrzeni 3 dni od założenia konta, Typer powinien sklecić pierwszy typ, aby ów kwalifikował się jako „Bez ryzyka”. Wyznaczony zakład, powinien się wyjaśnić w czasie 7 dni. Wygrana lub zwrot (stawka + taksa) w formie pieniędzy.

Po 3 dniach od zarejestrowania konta, typujący przyjmuje kolejny aktywny już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 złotych. Aby z tego zrobić użytek, musi gracz w ciągu 3 dni od otrzymania zbudować zakład.
Pierwszy zakreślony zakład po 3 dniach od założenia konta będzie przedstawianym bez ryzyka. Również i tu mamy 7 dni na wynik. Wygrana bądź zwrot (stawka + taksa) w formie pieniędzy.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Po 6 dniach od założenia konta na www.efortuna.pl, typujący dostaję trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 złotych. Aby go zastosować, każdy klient w czasie 3 dni (od pozyskania zaryzykować zakład. Pierwotny wytypowany zakład po 6 dniach od otworzenia konta gracza będzie tym Bez ryzyka – ostatnim z puli przy zakładaniu konta. Analogicznie i tutaj mamy 7 dni na realizację. Wygrana albo zwrot (stawka postawiona + podatek).

Dodatkowo stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl dostaniesz przy otwieraniu konta obstawiającego 20 złotych za całkowitą rejestrację.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl 600 zł darmowy zakład Fortuna - zasady

Komentowanie wyłączone!