Aktualne promocje bukmacherskie bez depozytu

Dodał: Obstawiacz

Promocje bukmacherskie bez depozytu to rodzaj reklamy, która jest najbardziej pożądana wśród użytkowników witryn bukmacherskich. Niezwykle atrakcyjny jest brak własnego wkładu, dzięki któremu masz szansę zarobić dochód bez narażania własnego budżetu.

Oczywiście sytuacja ta oznacza, że bukmacherzy rzadko wykorzystują bonus bez depozytu ze względu na straty, jakie może to spowodować w bilansie finansowym firmy bukmacherskiej. W poniższej tabeli uszeregowaliśmy bonusy w kolejności od tego, co według nich jest najbardziej atrakcyjne do najmniej atrakcyjnego.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Na co zwracać uwagę?

Na pewno słyszałeś w swoim życiu zdanie, że nic nie ma za nic, a częściowo tak jest w przypadku premii bez depozytu. Z jednej strony otrzymujesz pieniądze na założenie konta bukmachera, z drugiej strony nie możesz go natychmiast wypłacić.

Oczywistym jest, że żaden bukmacher nie zdecydowałby się na uruchomienie akcji, w której użytkownik mógłby otrzymać gotówkę bez spełnienia wymagań dotyczących zakładów. Dlatego zawsze warto przestrzegać przepisów kampanii, aby nie dziwić się po rejestracji w serwisie bukmacherskim. Zauważyliśmy, że nie wszyscy z was przeczytali regulamin i postanowili zebrać warunki zaostrzenia bonusów bez depozytu u legalnych polskich bukmacherów w jednym miejscu. Po pierwsze, zwróć uwagę na liczbę obrotów za pomocą funduszy bonusowych.

Oczywiste jest, że łatwiej będzie wypłacić bonus bez depozytu, jeśli np. 1x sprzedaż jako 3x. Musisz pamiętać, że każda runda zmniejsza twoje szanse.

Po drugie, pomyśl o minimalnym kursie. Na przykład, jeśli bukmacher wymaga potrójnego obrotu z minimalną stawką 3,0 za jeden kupon, musisz mieć świadomość, że szanse na wypłacenie tego rodzaju premii są niewielkie. Trzecią rzeczą jest możliwość wymiany bonusu na zgromadzone kupony. Chociaż złożone kupony stanowią pewne ryzyko, należy zauważyć, że czasami 4 faworytów ma większe szanse na wygraną w pojedynkach niż zespół.

Najwyższy bonus bez depozytu na start

Jak wspomniano wcześniej, wielu użytkowników szuka bonusów bez depozytu. Dlatego takie promocje zwykle nie trwają długo, a ich głównym celem jest zachęcenie ich do zapoznania się z ofertą konkretnego portalu bukmacherskiego.

Dlatego ten rodzaj reklamy występuje najczęściej w przypadkach, w których musisz konkurować o klienta. Najlepszym przykładem wykorzystania tego typu reklam do przyciągnięcia większości graczy są Totolotek i bukmacherzy STS, którzy dają nowym użytkownikom 25 PLN za darmo.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Aktualne bonusy bez depozytu 2020

Kilku legalnych bukmacherów ma ofertę powitalną bez premii depozytowych. Są one w większości połączone z promocjami depozytów, a dzięki naszym kodom bonusowym są wyższe niż standardowa opcja. Sprawdźmy, które premie są najwyższe i mają najlepsze wymagania handlowe.

Fortuna

Wbrew powszechnemu przekonaniu FORTUNA jest również bukmacherem, w którym można uzyskać wspomnianą ofertę. Jest on jednak skonstruowany w specjalny sposób i nie wszyscy wiedzą, jak go używać. Aby otrzymać darmowe pieniądze na grę, po prostu dołącz do FORTUNA KLUB PLUS. Po rejestracji online otrzymasz 2800 punktów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

STS

STS uruchomił również specjalną promocję bonusu bez depozytu dla wszystkich nowych użytkowników. Na początku otrzymasz 25 PLN Freebet. (Dodajmy, że dzięki naszemu kodowi STSVIP istnieje również zakład bez ryzyka 35 PLN). Niestety warunki otrzymania bonusu bez depozytu są nieco gorsze i musisz mieć szczęście, aby wypłacić pieniądze. 25 złotych zostanie dodane do konta bonusowego.

Aby przelać pieniądze z konta bonusowego na konto depozytowe, musisz postawić prawidłowy zakład na zakład, który jest trzykrotnością otrzymanego bonusu, z minimalnym prawdopodobieństwem 1,91, w ciągu 120 dni od zasilenia konta. Opcja skorzystania z promocji kończy się, gdy wszystkie kupony zostaną wpłacone na konto bonusowe, a saldo konta będzie mniejsze niż 2,00 PLN, co uniemożliwi dalszą grę.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Lvbet

LV Bet zapewnia fanom bonus bez depozytu wraz z karnetem na mecze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Stali Mielec i Wisła Kraków. Ilość reklam jest atrakcyjna, ponieważ wynosi 50 PLN. Niestety zasady są wymagające. Aby wypłacić pieniądze, gracz musi czterokrotnie wymienić kwotę bonusu przy minimalnym kursie wymiany 1,75.

LV BET stawia obecnie najwyższe wymagania legalnym bukmacherom pod względem sprzedaży. Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ kwota premii jest również najwyższa na rynku. Co ciekawe, nie jest to jedyna promocja bez depozytu od LV BET.

Drugi to 20 zł za założenie konta z kodem promocyjnym VIPLB. Przy drugim bonusie musisz zapoznać się z zasadami, ponieważ aby wypłacić pieniądze z Freebet, musisz poruszać się w określonych granicach. LV BET wymaga obrotu bonusem z kuponem zawierającym 3 zdarzenia (każde zdarzenie o minimalnej stopie 1,25).

Totolotek

Otrzymujesz unikalny pakiet z premią bez depozytu, wprowadzając kod bonusowy LEGALNI25 zamiast premii. Dzięki temu Twoja gra zaczyna się od dodatkowych 25 PLN bez konieczności doładowywania konta.

Bonus bez depozytu Totolotek zaskakuje warunkami niskiej wypłaty, tj. H. Podwójny obrót i minimalny kurs wymiany 2,0. 25 PLN rozpocznie się po pozytywnej kontroli konta, tj. Po sprawdzeniu przez bukmachera, czy dane podane podczas rejestracji są zgodne z danymi zawartymi w dowodzie osobistym lub skanach paszportowych, a także po wprowadzeniu lokalizacji: Bonus.Card / Bonus code (na zakładkę Depozyt) nasz specjalny kod.

superbet promocje Aktualne promocje bukmacherskie bez depozytu

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia