Jak zarabiać na bukmacherce?

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Wiele osób decyduje się na rozpoczęcie gry u bukmachera, ponieważ myśli, że połączenie przyjemnego z pożytecznym – czyli naszej wiedzy na temat sportu z obstawianiem spotkań u bukmachera może przynieść same profity. Rzeczywistość jednak często weryfikuje taki stan rzeczy.

Oczywiście wygrywanie jest możliwe, tylko jest to ciężka i mozolna praca, którą trzeba wykonać. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótki poradnik na temat tego… jak zarabiać na bukmacherce.

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu meczów, żeby móc wygrywać?

Jeśli zdecydowaliście się, że chcecie spróbować swoich sił w typowaniu meczów, to na pewno chcecie wiedzieć, jak zarabiać na bukmacherce. Na początek kilka podstawowych zasad.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Zarabianie a bukmacherka

Pierwszym krokiem, oczywiście po dokonaniu już wyboru, u którego bukmachera chcecie obstawiać, jest wybór swoich dyscyplin. Nie chodzi oczywiście o to, żeby się zamknąć na jednej i tylko ją obstawiać, chociaż i tacy profesjonalni typerzy się zdarzają.

Chodzi jednak o to, żeby nie przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę. Jeśli na jednym kuponie obstawicie hokej, rugby, tenis, piłkę nożną i żeglarstwo, to jesteśmy pewni, że nie będzie to przemyślany kupon. Najważniejsze to wiedzieć, w czym jesteście mocni.

Jedna, dwie, maksymalnie trzy dyscypliny. Należy znać specyfikę tych dyscyplin, ich najważniejsze rozgrywki, najlepszych zawodników, terminarz. Wszystko może mieć znaczenie końcowym rezultacie pojedynku.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Krok drugi dotyczy statystyk. Jest to chyba najważniejszy punkt, ponieważ analiza zdarzeń to chleb powszedni dla dobrego typera.

Bez tego nie ma żadnej możliwości, żeby wiedzieć, jak zarabiać na bukmacherce. Trzeba więc zwracać uwagę na formę drużyn, czy zawodników, pojedynki bezpośrednie, pozycję w tabeli i terminarz.

Często pod koniec sezonu zdarza się, że gra zespół mający pewne 5. miejsce z drużyną walczącą o utrzymanie. Wtedy oczywiście należy pomyśleć i oszacować, czy zespół mający pewne miejsce nie wyjdzie drugim składem, a ostatnia drużyna ruszy do walki o to, aby pozostać w lidze. Jest wiele małych aspektów, które w ostatecznym rozrachunku są bardzo ważne.

Trzeci krok dotyczy ilości spotkań na kuponie. Bukmacherzy często dają możliwość jeszcze wyższych wygranych, gdy gracz obstawi kilkanaście spotkań na kuponie. Oczywiście zdarzają się takie zakłady, że za 5 złotych typerzy mogą wygrać kilka tysięcy i to wchodzi.

Jednak jest to bliskie trafieniu szóstki w totka. Najbezpieczniej obstawiać albo zakłady SOLO z jednym zdarzeniem (tutaj potrzebny wyższy wkład, żeby odczuć ewentualną wygraną), lub AKO czy kombi z maksymalnie trzema, czterema typami. To jest jeszcze jak najbardziej możliwe, a kurs takiego kuponu będzie dosyć wysoki.

 

Wskazówki, jak można zarabiać na zakładach bukmacherskich

Postanowiliśmy przekazać jeszcze kilka bardziej szczegółowych wskazówek, które mogą pomóc w tym, jak zarabiać na bukmacherce.

Zarządzaj swoim Bankrollem

Bankroll to ustalenie swojego budżetu – najczęściej miesięcznego na obstawianie zakładów bukmacherskich. Ma on pomóc świadomemu typowaniu, dzięki czemu każdy jest w stanie kontrolować swoje wydatki i nie da się wciągnąć w wir, który na pewno nie pomoże żadnemu typerowi.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Mówi się o tym, że najbezpieczniej jest wnosić maksymalnie 2-3% całego miesięcznego bankrollu na jeden kupon. Jeśli nie będzie to pilnowane, to w krótkim czasie można stracić swój miesięczny budżet, a jest to najgorsze, co można zrobić.

Dodatkowym aspektem jest fakt, o którym mówi szereg ekspertów i profesjonalnych typerów. Najlepiej jest pomijać spotkania swoich ulubionych drużyn, lub zespołów, do których nie pałamy miłością. Wtedy obraz takich spotkań może być zaburzony poprzez emocje, których każdy powinien w obstawianiu się wystrzegać.

Ważne bonusy bukmacherskie

W tym, jak zarabiać na bukmacherce może pomóc również wybór takiego bukmachera, który wyróżnia się zarówno bonusami na start, jak i wieloma promocjami dla stałych graczy.

Promocje powitalne u bukmacherów – czy to od pierwszego depozytu, zakłady bez ryzyka, freebety, to wszystko może pomóc w wyższych wygranych i wychodzeniu na plus. Dzięki bonusom powitalnym gracze mają wiele szans na to, aby za środki otrzymane od bukmachera móc się wzbogacić, bez wkładania w bukmacherkę środków własnych.

superbet promocje Jak zarabiać na bukmacherce?

Następnie – ważne są promocje dla stałych graczy. Niektóre firmy bukmacherskie zmniejszają swoją marżę, lub całkowicie z niej rezygnują.

Są to najlepsze oferty, do tego, aby zacząć zarabiać na bukmacherce – gdy kursy są wysokie, a można dodatkowo grać bez podatku, czy to w ramach happy hours, czy permanentnie. Należy zwracać również uwagę na promocje tymczasowe, za pośrednictwem których bukmacherzy oferują często zakłady bez ryzyka.

Zakłady live

Ostatnia wskazówka, aby jeszcze lepiej wiedzieć, jak zarabiać na bukmacherce dotyczy typowania zakładów na żywo. Jest to zakładka dostępna u każdego bukmachera i można w niej obstawiać mecze, które aktualnie się rozgrywają. Jeszcze lepiej jak bukmacher oferuje możliwość oglądania tych spotkań na żywo – jak na www.sts.pl czy www.efortuna.pl. Wtedy jeszcze łatwiej jest obstawić odpowiedni kupon.

Chodzi o to, że czasem zdarzają się mecze, które nie idą po myśli faworytów – a co za tym idzie typerów. Wtedy w zakładzie live można obstawić coś, czego nie zrobiłoby się w typach przedmeczowych, ponieważ wyszło to dopiero z przebiegu meczu. Właśnie dlatego warto zajrzeć również do spotkań live.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia