WYBÓR GRACZY

/superbet/

Blog bukmacherski

kowal kuponow fuksiarz promocja freebet Promocja Fuksiarz'a - z freebetem

Wypatrujesz ciekawej promocji z freebet za założenie konta? Zobacz freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po króciutkiej pauzie w rozgrywkach w ligach związanych z MŚ, w drugi dzień Świąt Bożego narodzenia wraca silna liga angielska (polecamy ***://www.obstawianie.net/terminarz-ligi-angielskiej-i-typy-ekspertow.html)!
Z tej przyczyny Fuksiarz.pl przyszykował następną wersję promocji Kowal Kuponów ( ***://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w jakiej można zgarnąć do 100 zł freebetu! Ten bonus Fuksiarza osiągalny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. Toteż – jeśli chciałbyś pozyskać 100 zł freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i obstawiaj pojedynki on-line.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Żeby przystąpić do tej promocji bukmacherskiej należy kliknąć „Dołącz”, na stronce promocji, przelać 50 zł przelewu plus postawić kupony AKO (przedmeczowe i/czy też na żywo) za minimalną liczbę 20 zł. Kurs łączny fundowanych zakładów musi dawać w wyniku minimum 3.00. I tak, od liczby wcelowanych typów, na użytkowników czekają freebety:

2 wygrane kupony = 20 zł freebet
4 wygrane kupony = 40 zł freebet
6 trafionych kuponów = 60 zł freebet
8 trafionych kuponów = 80 zł freebet
10 trafionych kuponów = 100 zł freebet

Darmowe zakłady nie sumują się. Każdy gracz może dostać wyłącznie jeden freebet, przykładowo: gracz który trafi 10 zakładów AKO, pozyska 100 zł freebet.

Więcej niuansów na stronce ***://fuksiarz.pl/kowal-kuponow

fuksiarz promocje Promocja Fuksiarz'a - z freebetem

Komentowanie wyłączone!