Superbet i SuperGame – co i jak

Dodał: Obstawiacz

Legalnie działający bukmacher on line Superbet włączył nowiuteńką wersję w całości darmowej gry SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zdobycia co tydzień minimum 50 000 zł, a liczba ta może z każdą kolejką powiększać się o nastepne 25 000 zł. Starczy poprawnie odgadnąć faktyczne wyniki spotkań Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 naszego rynku zakładów sportowych w odmianie gier „free to play”. Są to gry, jakie nie wymagają depozytu, czy zaryzykowania stawki. Obstawiający nie ponosi stąd ani grama niebezpieczeństwa związanego z otwarciem konta u buka, ma za to możność zdobycia sporej kasy oraz zapewnioną wyborną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowa konwencja to gra kumulacyjna, gdzie deficyt zasadniczej nagrody w jakiejś turze będzie wzmacniał ekscytacje w ponownej! W minionej serii Super Game padła najwyższa dotychczas nagroda – jeden grający zgarnął 40 000 złotych w gotówce.
Tak okazała suma była właśnie efektem kumulacji połączonej z brakiem dobrych wyników w poprzedzającej rundzie. Zwycięzców nie było, gdyż rozgrywka Brazylia kontra Argentyna został wstrzymany i co więcej nierozstrzygnięty.
W nowiutkim Super Game Jackpot kumulacja czyli w rzeczywistości pokaźne wygrane w tej totalnie darmowej zabawie, będą w dużej mierze częstszym zdarzeniem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w grach free to play przekazał typerom zarejestrowanym w swoim serwisie nagrody na łączną kwotę blisko 8 milionów PLN! Między innymi te akcje sprawiają stałe uzyskiwanie przez spółkę nowych, zadowolonych graczy i co więcej pogoń za konkurencją ze ścisłej elity.

superbet promocje Superbet i SuperGame - co i jak

Po co więc metamorfoza sztandarowego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy nudy oraz bezustannie polepszamy swoje rozwiązania. Akumulowanie wygranych w połączeniu z typowaniem meczów dla frajdy „najfajniejszej ligi świata” powinno dalej mocniej elektryzować typujących, którzy coraz to systematyczniej preferują naszą ofertę. Ujawnię też, iż okazjonalnie do puli wygranych wchodzić będą niezwykle ciekawe wygrane rzeczowe. Póki co jest to jednak niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot i Ekstraklasa to raczej solidne powiązanie też ze względu na atrakcyjną ofertę sztampowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na najważniejszą klasę rozgrywek piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek pojedynek Ekstraklasy otwarta jest też zasobna propozycja SuperBets, czyli parę zakładów w ramach jednego wydarzenia. Fanów zakładów na żywo zainteresuje zapewne oferta 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Kolejna odsłona gry dostępna jest już na www.superbet.pl i w najfajniejszej w Polsce apki na telefon Superbet.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia