WYBÓR GRACZY

../betfan/

Blog bukmacherski

Obstawianie High League

Walki w klatce High League cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. To sport, który łączy w sobie siłę, wytrzymałość, technikę i emocje. Dlatego też wiele osób decyduje się na obstawianie tych pojedynków, co pozwala nie tylko na zwiększenie adrenaliny, ale również na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Jednak przed postawieniem zakładów warto poznać kilka istotnych informacji na temat tej dyscypliny, które pomogą Ci podjąć trafne decyzje. W poniższym artykule przedstawimy najważniejsze zagadnienia związane z obstawianiem walk w klatce High League.

High League to nowa federacja freak fight

Pierwszą federacją freak fight w Polsce było Fame MMA. Osiągnęli oni ogromny medialny sukces, zarobili wiele milionów złotych na swoich i mimo, że wiele osób się z tego śmieje to później ci sami ludzie kupują ppv na te gale.

Na fali sukcesu Fame MMA powstały inne federacje freak fight. High League to nowa marka promowana przez Malika Montane, który prawdopodobnie jest też głównym z założycieli tej federacji. Malik Montana to polski raper urodzony w Niemczech.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Komentowanie wyłączone!