Obstawianie High League

Dodał: Obstawiacz

Walki w klatce High League cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. To sport, który łączy w sobie siłę, wytrzymałość, technikę i emocje. Dlatego też wiele osób decyduje się na obstawianie tych pojedynków, co pozwala nie tylko na zwiększenie adrenaliny, ale również na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Jednak przed postawieniem zakładów warto poznać kilka istotnych informacji na temat tej dyscypliny, które pomogą Ci podjąć trafne decyzje. W poniższym artykule przedstawimy najważniejsze zagadnienia związane z obstawianiem walk w klatce High League.

High League to nowa federacja freak fight

Pierwszą federacją freak fight w Polsce było Fame MMA. Osiągnęli oni ogromny medialny sukces, zarobili wiele milionów złotych na swoich i mimo, że wiele osób się z tego śmieje to później ci sami ludzie kupują ppv na te gale.

Na fali sukcesu Fame MMA powstały inne federacje freak fight. High League to nowa marka promowana przez Malika Montane, który prawdopodobnie jest też głównym z założycieli tej federacji. Malik Montana to polski raper urodzony w Niemczech.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Większość muzyki nagrywa jednak po polsku. Jest on właścicielem wytwórni GM2L, w planach ma produkcję żelków z konopii, ma on też swoją własną sieć komórkową, która jednak za dobrze nie działa, ale w planach jest jej rozwinięcie.

Malik Montana to jeden z najbardziej wpływowych i popularnych raperów w Polsce i Europie, ponieważ nagrywa on też z wieloma gwiazdami, głównie z niemieckiej sceny rapowej. W kwietniu ogłosił powstanie nowej federacji MMA.

Kontrowersje wokół federacji

Na samym początku Malik Montana sugerował, że jego federacja będzie się nazywać Hype MMA, jednak chwilę po tym Fame MMA zastrzegł te nazwę i raper nie mógł jej użyć. Włodarze Fame MMA mówili, że to nie jest kradzież nazwy i już dawno mówili o nowej federacji i że wcale nie chcieli ukraść mu nazwy. Malik odniósł się do tego, że tak się nie robi i kilka dni po tym pokazał High League.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Obstawianie High League

Zawodnicy

Na ten moment w federacji przedstawionych jest pięciu zawodników. Dredziarz to jeden z pierwszych zawodników, który został przedstawiony. Jest to youtuber, który działał z popularnym twórcą Kamerzystą. Przy tym drugim wybuchła jednak afera, siedzi on w areszcie i niewiadomo czy Dredziarzowi nie przeszkodzi to występie na gali.

Drugim przedstawionym zawodnikiem jest Czuux. To młody raper, znany jest jednak głównie ze związku ze znaną youtuberką, która nie jest zrównoważona psychicznie. To będzie też jego debiut w klatce. W federacji przedstawione zostały też kobiety.

Pierwszą z nich jest Lil Masti znana wcześniej jako Sexmasterka. Ostatnio skupia się na swoim biznesie, ma ona już duże doświadczenie w klatce. Była w Fame MMA zdobyła ich pas, nie ma też żadnej porażki, a ze swoimi rywalkami bardzo szybko się rozprawiała. W ostatnim czasie ogłoszona została kolejna zawodniczka i jest to Lexy. Jest ona znaną youtuberką i tiktokerką. Występowała w Teamie X, a teraz robi swoje rzeczy. Nie ma ona żadnego doświadczenia w walkach, ale podobno długo marzyła o takim występie.

Ostatnim zawodnikiem, który został przedstawiony jest raper z wytwórni Malika Montany – Josef Bratan. Jest on dość nowym raperem, jednak w ostatnim czasie zdobył sporą popularność. Jeszcze niewiadomo z kim będzie walczył, zapowiada się on jednak bardzo dobrze.

Obstawianie walk

Pierwsza gala High League ma być jeszcze w te wakacje. Konkretna data nie jest znana, patrząc jednak na promocję tego wydarzenia myślę, że zobaczymy ją bardzo szybko. Karta walk High League nie jest jeszcze znana, ale na pewno te walki będzie można obstawiać w Fortunie (link poniżej) .

Obstawianie High League będzie bardzo trudne jak każdej innej gali freak fight. Walki celebrytów są bardzo trudne do obstawiania, ponieważ tacy zawodnicy prawie zawsze nie mają doświadczenia i trenują bardzo krótko, przez co ciężko cokolwiek o nich powiedzieć i o tym jak zachowają się w ringu. Widząc jednak przygotowania takich zawodników na ich social mediach i widząc jak się prowadzają to można określić to jak sobie poradzą. Bukmacherzy też często mylą się z kursami, dzięki czemu można często złapać dobre kursy i zarobić na tym duże pieniądze.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Jakie są najpopularniejsze rodzaje zakładów na walki w klatce High League?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów na walki w klatce High League to:

  • Zwycięzca walki – obstawia się, który z zawodników wygra pojedynek
  • Liczba rund – obstawia się, czy walka zakończy się przed czasem czy po pełnym czasie regulaminowym
  • Metoda zwycięstwa – obstawia się, jakim sposobem zawodnik wygra walkę (przez nokaut, poddanie, decyzję sędziów itp.)
  • Punkty – obstawia się, który z zawodników zdobędzie więcej punktów w danym pojedynku

Karta walk High League

Karta walk federacji nie jest jeszcze znana, znając jednak Malika Montanę czekają na nas jeszcze ciekawe osoby do przedstawienia. Dużo się mówi o tym, że gwiazdą wieczoru będzie raper Alberto, który niedawno wydał kilka swoich kawałków, które zdobyły ogromną popularność. Smaczku dodaje mu to, że w swoich piosenkach rapuje o mocno ulicznym życiu, do tego jego warunki fizyczne pokazują, że dużo trenuje więc jego walka może być bardzo ciekawa. Na bieżąco będziemy uzupełniać kartę walk.

Walki które już można obstawiać:
Lexy „Lexy” Chaplin – Natalia „NATSU” Karczmarczyk – 1.91 / 1.70
Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka – 1.65 / 1.98
Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj – 1.27 / 3.09
Josef Bratan – Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki – 1.30 / 2.92
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Jakub „Japczan” Piotrowicz – 1.65 / 1.98
Maciej „Bick Jack” Jarema – Jakub „Carlito” Olewicki – 2.92 / 1.30
Kuba Nowaczkiewicz – Przemysław „Kolar” Kolarczyk – 1.15 / 4.15

Typy High League:

Lexy „Lexy” Chaplin – Natalia „NATSU” Karczmarczyk – 2
Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka – 1
Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj – 1
Josef Bratan – Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki – 1
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Jakub „Japczan” Piotrowicz – 1
Maciej „Bick Jack” Jarema – Jakub „Carlito” Olewicki – 2
Kuba Nowaczkiewicz – Przemysław „Kolar” Kolarczyk – 1

WALKA TRZECH : Łukasz „Lukas TV” Wdowiak – „Bunio” – Łukasz „Yoczook” Walaszek

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia