Obstawianie walk KSW

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Obstawianie walk KSW lub obstawianie walk FAME MMA nie różni się rzecz jasna od obstawiania wyników koszykówki, czy też wygranych w lidze mistrzów. Każdy z tych typów zakładów sportowych najlepiej zawierać u sprawdzonego bukmachera, czyli u takiego, w którego przypadku można obstawiać KSW lub MMA.

Taki bukmacher powinien mieć tę opcją i co równie istotne powinien zajmować on wysokie miejsce w rankingach internetowych, czyli w rankingach, w których to portalom bukmacherskim przyznaje się noty w liczbie do dziesięciu gwiazdek na dziesięć i na dokładkę w tych rankingach publikowane są też opinie ludzi obstawiających zakłady.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Jednym słowem na podstawie tego typu opinii ludzie dość często wybierają bukmachera, bo ogół internautów raczej się nie myli. Dlatego wielu stawia na te portale o najlepszych opiniach, choć takie wybieranie odpowiedniego bukmachera to też czasochłonne wczytywanie się w opinie ludzi, które bywają gniewnymi lub długimi.

Jak obstawiać walki KSW?

Wielu z nas zastanawia się nad tym „Jak obstawiać KSW?” i co najistotniejsze w tym obstawianiu nie ma nic trudnego, bo można obstawić walkę przed jej początkiem, czyli wybrać zawodnika, w którego przypadku kurs jest niższym, bo taki ma wyższe szanse wygranej.

Podobnie wygląda też obstawianie walk FAME MMA i w obydwu tych przypadkach może istnieć ten tryb „Live„, czyli obstawianie wyniku w trakcie trwania walki. Właśnie wtedy kurs tego dominującego zawodnika lub zawodniczki maleje, a kursy przegrywających rosną i to ze względu na to, że ten posiniaczony przegrywający ma niewielką szansę na wygraną.

Tak właśnie wygląda obstawianie walk MMA lub FAME MMA i co równie istotne pewna część portali bukmacherskich prowadzi także transmisję wideo w tym trybie Live. Opcja takowa nie jest obowiązkową, ale miłośnicy tego sportu docenią ten dodatek, bo zakłady bukmacherskie ksw to poza cyferkami wyświetlanymi na monitorze lub na tablecie, także te realne emocje, które się liczą dla miłośników sportów walki.

superbet promocje Obstawianie walk KSW

Walki KSW – czy warto obstawiać?

Notowania jeśli chodzi o KSW zakłady mogą się zmienić nagle. Mowa tu dokładnie o tym, że przez tę pierwszą rundę dominuje zawodnik uznawany za znacznie lepszego, ale obstawianie walk MMA to nie to samo, co stawianie na inwestycje, czyli inwestowanie w ropę. Ludzie są znacznie bardziej nie przewidywalnymi i dlatego też te zakłady bukmacherskie KSW to znaczna szansa straty wkładu początkowego.

Z tej przyczyny trzeźwo myślący obstawiający postawi jakieś dwadzieścia procent depozytu na tego pewniaka i dopiero po jego wygranej lub przegranej zajmie się kolejnym zakładem. Tego typu sprytne typowanie to rzecz jasna nic zaskakującego, bo pewna część obstawiających chce się wzbogacić i liczą się z możliwością utraty pewnej części środków z depozytu.

W tym właśnie tkwi to matematyczne podejście do zakładów i zrobienie z matematyki sojusznika w wygrywaniu. Dla tych chłodnych analityków się to udaje, ale nawet oni w pewnych momentach tracą, choć niezbyt wiele, bo nigdy nie obstawiają za sto procent depozytu.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Obstawianie walk MMA oraz FAME MMA

Obstawianie walk MMA lub obstawianie walk FAME MMA to też liczenie się z ta dość agresywną opcją. Mowa tu o nokaucie technicznym jednego z zawodników lub zawodniczek w pierwszej rundzie starcia lub w tej drugiej. Sytuacje tego rodzaju mają miejsce choć nie często.

Wiele znaczy też i to, że pewna część bukmacherów daje obstawiającym szansę w trybie Live na obstawienie nokautu technicznego w pierwszej rundzie. Jednym słowem można obstawiać to, że taki nokaut będzie miał miejscu lub nawet można obstawić zawodnika, który dokona takiego nokautu. Można też obstawić to, że nokautu nie będzie i na takim zakładzie zarobić może te trzy grosze od każdej postawionej złotówki.

Rzecz jasna bukmacherzy nawet w tej dyscyplinie chcą utrudnić obstawiającym tę grę zarobkową. Dlatego też bonusu do tej pierwszej wpłaty nie można obstawiać jeśli na samym początku kurs jest zbyt niskim. W aspekcie tym tkwi minus, ale ludzie i tak będą ryzykować własne pieniądze, po to by zyskać na tych zakładach i niektórzy w przypadku tej chęci zysku będą próbować obejść system.

Oto kilka naszych porad od obstawiania KSW:

  1. Znajomość zawodników i stylu walki – to klucz do sukcesu. Przedstawiając historię walk zawodników, możemy zobaczyć ich styl, umiejętności i kierunek, którym idą. To pozwala na dokładniejszą analizę wyniku walki.
  2. Statystyki – Analiza statystyk to podstawowy element, który pomaga w obstawianiu walk. Warto prześledzić bilanse zwycięstw, porażek, a także czas trwania walk i sposoby, w jakie przeciwnicy zdobywają punkty.
  3. Pamiętaj o formie – Kondycja i forma fizyczna zawodników to bardzo ważne elementy, które wpływają na wynik walki. Zdrowie, kontuzje i treningi wpływają na to, jak dany zawodnik będzie walczył w dniu walki.
  4. Analiza kursów – przed dokonaniem zakładu, warto sprawdzić oferty kilku różnych bukmacherów i porównać kursy. Często zdarza się, że te same zakłady w innych firmach są warte więcej, co pozwala na zwiększenie zysków.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia