Najlepszy bukmacher pod esport?

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Jeśli interesujesz się esportem, z pewnością zastanawiałeś się, gdzie znajdziesz najlepsze zakłady na swojego ulubionego gracza lub drużynę. Na szczęście, coraz więcej bukmacherów oferuje zakłady na esport, ale który z nich jest najlepszy? W tym artykule przedstawimy Ci kilka kryteriów, które warto wziąć pod uwagę wybierając najlepszego bukmachera esport, oraz przedstawimy kilka naszych rekomendacji.

1. Zakres oferty

Pierwszym kryterium, na które warto zwrócić uwagę, jest zakres oferty. Najlepszy bukmacher esport powinien oferować zakłady na najpopularniejsze gry, takie jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2 czy Fortnite, ale także na mniej popularne gry, takie jak Rocket League czy Valorant. Ważne jest, aby oferta była zróżnicowana i odpowiadała potrzebom różnych graczy.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

2. Wysokość kursów

Kolejnym ważnym kryterium jest wysokość kursów. Im wyższy kurs, tym większa potencjalna wygrana. Warto porównać kursy oferowane przez różnych bukmacherów i wybrać ten, który oferuje najwyższe kursy na nasze ulubione gry.

3. Bonusy i promocje

Bardzo ważnym kryterium są bonusy i promocje oferowane przez bukmachera. Warto wybrać takiego bukmachera, który oferuje atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy oraz regularne promocje dla stałych klientów.

4. Bezpieczeństwo i uczciwość

Bezpieczeństwo i uczciwość to kwestie kluczowe, zwłaszcza w świecie zakładów online. Wybierając bukmachera, warto sprawdzić, czy posiada on odpowiednie licencje i certyfikaty oraz czy stosuje on sprawdzone metody zabezpieczające transakcje finansowe oraz dane osobowe graczy.

5. Obsługa klienta

Ostatnim, ale równie ważnym kryterium jest obsługa klienta. Najlepszy bukmacher esport powinien oferować szybką i profesjonalną obsługę klienta w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Warto również sprawdzić, czy bukmacher oferuje wsparcie w języku polskim.

 

Klienci z każdym rokiem coraz chętniej typują esport. Zakłady zdają sobie sprawę, że jest popyt na te typy, dlatego też wychodzą z ofertą. STS wyróżnia się: wielością tytułów do obstawienia, bonusami, które możemy przeznaczyć na sporty elektroniczne, oferuje bonusy za to, że stawiamy na CSa i LoLa. ForBET oferuje wiele możliwości obstawiania zawodów esportowych.

Zakład posiada największą na rynku ofertę na zdarzenia esportoweBETFAN wychodzi z ofertą doskonałej oferty na player bets, co oznacza możliwość typowania osiągnięć poszczególnych zawodników np. biorących udział w rozgrywkach Counter Strike’ a. Betfan proponuje pierwszy zakład bez ryzyka na start, są to najkorzystniejsze warunki na rynku, buk zwraca środki na konto główne z mozliwością wypłaty w trybie natychmiastowym.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jakie esporty do typowania? 

Najchętniej typujemy Counter Strike’a League of Legends. CS uważany jest za najbardziej popularną w Polsce i na świecie grą z gatunku first- person shooter, który w Polsce zaczął cieszyć się popularnością, kiedy sukcesy zaczęła odnosić ekipa Virtus.pro. złożona z Polaków.

W LoLu odnosiliśmy wiele sukcesów, Marcin ’Jankos’ Jankowski grajacy w G2 Esports zdobył kilka razy mistrzostwo Europy, uznawany jest za elitę junglerów w Europie. Jungler jest postać walcząca w alei, zdobywająca doświadczenie, zabijając stwory w jungli, jest to zawodnik kluczowy dla każdej drużyny, decydujący dla osiąganych przez nią wyników.

G2 uważana jest za najlepszą drużynę w Europie, Typerzy coraz chętniej typują rozgrywki: Dota 2 oraz Valorant. Coraz większą popularność zyskują: StarCraft 2, King of GloryOverwatchRainbow Six i Rocket League. Klienci coraz częściej otrzymują możliwość typowania rozgrywek FIFA, NBA 2k i symulatora F1.

Wiele profesjonalnych klubów piłkarskich inwestuje w seksje esportowe, czego przykładem może być krakowska 'Biała Gwiazda’ inwestująca w Wisła All in! Games Kraków. Na forum krajowym i międzynarodowym reprezentują sekcję esportową dwaj zawodnicy: Bartosz ’bejott’ Jakubowski i Jakub ’cyanide’ Mikołajewski.

W rozgrywkach FIF-y mamy 'Ekstraklasę Games’. Śledzimy coraz chętniej esportowe rozgrywki F1, sporo osób kibicuje Lando Norrisowi, który przed zawodami dzwoni do swoich przyjaciół, którzy są kierowcami zawodowymi bolidów rzeczywistych, niewirtualnych Formuły 1.

sts aktualne promocje Najlepszy bukmacher pod esport?

Bukmacher pod esport

Esport coraz bardziej się rozwija, co z kolei prowadzi do inwestycji prowadzonych przez zakłady bukmacherskie i tak:

1) ForBET wspiera x-kom AGO, polską profesjonalną organizację esportową;
2) LVBet sponsoruje sekcję esportową Wisły All in! Games Kraków;
3) eWinner dotuje Polską Ligę Esportową, czego skutkiem są liczne atrakcje podczas finałów PLE;
4) STS jest oficjalnym sponsorem Esport Tour Pro, czyli polskiego turnieju esportowego;
5) BETFAN wykazuje się aktywnością, wspierał m.in. Polish ESports Awards 2020;

W perspektywie następnych lat sponsoring branży esport będzie zapewne rozszerzany, z korzyścią dla obu stron.

Jakie zdarzenia możemy typować online w CS;GO?  

Klient może wejść na rynek główny, celem obstawienia zwycięstwa triumfatora pojedynku, mając dwie możliwości 1 vs 2, w zawodach BO2 zakłady są trzydrogowe i możemy postawić środki na remis. Zadowoleni będą grający lubujący się w handicapach, w ofercie znajdują się liczne typy over/under, dotyczące map. Bukmacherzy wciąż rozwijają swoją ofertę, dodając typy, na:

1) zwycięzcę poszczególnych map, np. kto zatriumfuje na pierwszej z nich;
2) poszczególne handicapy na poszczególne mapy;
3) overunder poszczególnych rund;
4) konfrontacje pomiędzy poszczególnymi zawodnikami, który z nich zwycięży w większej liczbie eliminacji;

Czynniki, na które należy zwrócić uwagę przy typowaniu CS:GO?

Typer, który chce mieć szansę regularnie wygrywać przy typowaniu CS:GO, powinien zwrócić uwagę na:

1) skład osobowy, w którym do zawodów przystąpi dany team;
2) sposób radzenia sobie poszczególnych teamów na konkretnych mapach;
3) styl gry danego zespołu, analiza i podjęcie próby wizualizacji jak może wyglądać dany pojedynek;

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia