Kiedy Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2024? Data!

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 to wydarzenie, które wzbudza ogromne zainteresowanie milionów ludzi na całym świecie. Francuzi planują zachwycić świat spektakularnym widowiskiem, które odbędzie się na malowniczej Sekwanie. Zapoznajmy się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tego wyjątkowego wydarzenia.

Kiedy odbędzie się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2024?

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 zaplanowana jest na 26 lipca o godzinie 19:30. Przewidywany czas trwania wydarzenia to około trzech i pół godziny, podczas których widzowie będą mogli cieszyć się niezapomnianym spektaklem pełnym emocji i artystycznych doznań. Francuscy organizatorzy przygotowali wyjątkowy plan, który pozwoli uczestnikom igrzysk przepłynąć Sekwaną, mijając najbardziej znane i malownicze miejsca w Paryżu.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Gdzie będzie można oglądać ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu?

Transmisję z ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu będzie można śledzić na całym świecie. W Polsce wydarzenie będzie transmitowane w Eurosporcie, na platformie Max oraz na antenach TVP 1 (start o 19:30) i TVP Sport (start o 18:05). Dzięki temu każdy będzie miał okazję obejrzeć to wyjątkowe wydarzenie na żywo.

Co zobaczymy podczas ceremonii otwarcia?

Ceremonia otwarcia w Paryżu zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie pod wieloma względami. Sportowcy popłyną Sekwaną od mostu Austerlitz, mijając takie ikoniczne miejsca jak Wyspa Świętego Ludwika, katedra Notre Dame, Luwr, ogrody Tuileries, Place de la Concorde oraz Pola Elizejskie, by wreszcie dotrzeć do mostu Iena i zacumować w cieniu wieży Eiffla. Ponad 100 barek i łodzi zabierze uczestników na pokład, tworząc niezapomniane widowisko.

Na trasie parady na każdym moście zaplanowano występy tancerzy, a 326 tysięcy zgromadzonych kibiców będzie mogło obserwować wydarzenia na 80 ekranach rozmieszczonych wzdłuż Sekwany. Wieczór uświetni część artystyczna przygotowana pod kierownictwem Thomasa Jolly’ego, aktora i dyrektora artystycznego La Piccola Familia. W programie znajdą się przemówienia, przysięga olimpijska, oficjalne otwarcie igrzysk przez prezydenta oraz finał sztafety z ogniem i zapalenie olimpijskiego znicza.

Bezpieczeństwo podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2024

Bezpieczeństwo uczestników i widzów podczas tak wielkiego wydarzenia jest priorytetem dla francuskich organizatorów. W trakcie igrzysk nad bezpieczeństwem będą czuwać 18 tysięcy żołnierzy, 45 tysięcy policjantów oraz 22 tysiące pracowników agencji ochrony. Dodatkowo wykorzystany zostanie monitoring wspierany przez systemy sztucznej inteligencji, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo wszystkim obecnym.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Gdzie obstawiać Igrzyska Olimpijskie 2024?

Jeśli interesuje Cię obstawianie Igrzysk Olimpijskich 2024, doskonałą opcją jest platforma LVBET. Ta legalna firma bukmacherska oferuje możliwość zawierania zakładów na wszystkie dyscypliny sportowe rozgrywane podczas igrzysk. Dzięki atrakcyjnym kursom i intuicyjnej obsłudze, LVBET stanowi idealne miejsce dla wszystkich miłośników sportu, którzy chcą dodatkowego emocjonującego elementu podczas śledzenia zmagań olimpijskich.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
Obstawiaj bez podatku!

30zł za rejestrację

Kod promocji: VIPKOD
  3 x 100 zł darmowy zakłlad od Fortuny!
close-link