Liverpool – Benfica

80% X
20% 1
0% 2

Najbardziej rozstrzygnięte spotkanie, czyli stracie rewanż po dominacji w Portugalii – Liverpool vs. Benfica. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście zespół gospodarzy, jednak Benfica może zaskoczyć, ponieważ nie mają na sobie żadnych oczekiwań, więc postawienie wszystkiego na jedną kartę to w ich przypadku jedyna opcja na liczenie się dalej w awansie do półfinałowych rozgrywek.

To co przemawia, jednak tylko w minimalnym stopniu, na korzyść gości to fakt, że wygrali oni swoje ostatnie spotkanie wynikiem 3:1, a Liverpoolczycy jedynie zakończyli mecz remisem 2:2, jednak różnica klas między przeciwnikami obu zespołów to kilka poziomów, a gra z liderem najlepszej ligi świata jak równy z równym, to coś czego zdecydowanie nie można ukrywać w przypadku The Reds. Szczęśliwie nie zabraknie żadnych dodatkowych zawodników w składach zarówno Benfici, jak i Liverpoolu poza zawodnikami, którzy nie grali już w pierwszym meczu tych drużyn.

Starcie na Anfield może być zarówno tak jednostronne jak mecz na Estadio da Luz, ale także bardzo wyrównane, dlatego nie powinniśmy skreślać jakichkolwiek szans gości przed pierwszym gwizdkiem, gdyż mecze Ligi Mistrzów żądzą się swoimi prawami i cofając się w historii znajdziemy nie jeden bardziej zaskakujący comeback niż dwubramkowa przewaga po pierwszym spotkaniu.

 

Kursy na gospodarzy wynoszą w ofercie efortuna.pl oraz superbet.pl 1.32 i jest to najwyższy przelicznik na to spotkanie. Remis jest szacowany na poziomie od 5.75 do aż 6.40, a ta druga oferta należy do lvbet.pl. Najbardziej nieprawdopodobny wynik według bukmacherów, czyli wygrana Benfiki Lizbony to nawet 10.00 w najlepszych ofertach.

Mecz zapowiada nam się więc warty uwagi, szczególnie dla fanów angielskiego piłki i zobaczenie, czy wysoka ligowa forma Liverpoolu zostanie utrzymana również na między narodowych boiskach.

Gracz Zapytał w 13/04/2022 w Liga mistrzów.


/superbet/
  • Wynik

Wybierz swoją odpowiedź

Dodany typ to akceptacja naszego regulaminu.

Wynik typowania

5 typ(y/ów)
80% X
20% 1
0% 2

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz