Typy na Feyenoord – NEC Nijmegen

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

W nadchodzący weekend fani piłki nożnej będą świadkami wielkiego finału Pucharu Holandii. Bez wątpienia głównym bohaterem tego starcia będzie zespół Feyenoord, jednak czy mogą być pewni łatwej wygranej?

Feyenoord kontra NEC Nijmegen: Kto będzie faworytem?

Bezpośrednio przed nami finałowy pojedynek między Feyenoord a NEC Nijmegen, a w kontekście tego starcia, oczywiście, jako zdecydowany faworyt wskazuje się drużynę z Rotterdamu. Analizując czysto sportowy aspekt, „Klub Ludu” wyraźnie przewyższa NEC Nijmegen, zwłaszcza patrząc na ich obecną formę w holenderskiej lidze.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Dodatkowo, mając na uwadze fakt, że finał odbędzie się na własnym boisku Feyenoordu, czyli na De Kuip w Rotterdamie, sytuacja wydaje się jeszcze bardziej korzystna dla gospodarzy. Zaryzykuję stwierdzenie, że ostatni raz Feyenoord przegrał u siebie w grudniu zeszłego roku, co świadczy o ich dominacji na własnym terenie. Wobec tego, można śmiało powiedzieć, że nie tylko są faworytem finału, ale również mają realne szanse na sięgnięcie po trofeum w regulaminowym czasie gry.

Analiza statystyk i bilansu spotkań

Patrząc na historię bezpośrednich konfrontacji obu drużyn, wyraźnie widać przewagę Feyenoordu. Zanotowali oni zdecydowaną większość zwycięstw w pojedynkach z NEC Nijmegen. Jeśli spojrzymy na bilans bramkowy, to również jest na ich korzyść – 195 strzelonych bramek dla Feyenoordu w porównaniu do 101 goli zdobytych przez NEC.

Puchar Holandii: Przegląd zwycięzców

Warto też przyjrzeć się historii Pucharu Holandii. Ostatnie dwa sezony należały do zawodników PSV Eindhoven, jednak tym razem nie mają możliwości obrony tytułu, ponieważ odpadli już wcześniej.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Typy na Feyenoord - NEC Nijmegen

Poprzedni triumf Feyenoordu w tym turnieju miał miejsce w sezonie 2017/2018, kiedy pokonali w finale AZ Alkmaar 3:0. Natomiast najwięcej zwycięstw w historii tego pucharu odnotowała drużyna Ajaxu, która zdobyła go aż 20 razy.

Podsumowanie

W kontekście nadchodzącego finału, wszystkie statystyki, historia bezpośrednich konfrontacji oraz przewaga gospodarzy sprawiają, że Feyenoord wydaje się być zdecydowanym faworytem. Jednakże w piłce nożnej zawsze może zdarzyć się niespodzianka, dlatego też nie można lekceważyć determinacji NEC Nijmegen. Mimo to, na dzień dzisiejszy, stawianie na zwycięstwo Feyenoordu wydaje się być najbardziej rozsądną opcją.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia