Typy na Iga Świątek – Aryna Sabalenka

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

W finale Turnieju w Madrycie Iga Świątek zmierzy się z Aryną Sabalenką. Polka gra w stolicy Hiszpanii dużo lepiej, jeśli połączymy to z tym, że w rankingu WTA ma dużo więcej punktów, staje się zdecydowaną faworytką.

Nie można jednak zapomnieć o tym, że Białorusinka znakomicie gra na madryckich kortach i jest obrończynią tytułu. Co ciekawe, obie zawodniczki spotkały się ze sobą w zeszłorocznym finale. Jeśli wygra Sabalenka, różnica między nimi w rankingu WTA się nie zmieni, jeśli wygra Polka, uzyska jeszcze większą przewagę.

 

Iga Świątek – Aryna Sabalenka: najważniejsze informacje

  • Rozgrywki: WTA Madryt
  • Data i godzina: 04.05.2024, godz. 18:30
  • Miejsce: Madryt
  • Transmisja: Canal + Sport
  • Kursy bukmacherskie LVBET:

 

Iga Świątek – Aryna Sabalenka: kto wygra mecz?

Iga Świątek wygrała dotąd cztery turnieje Wielkiego Szlema – trzykrotnie na kortach Rolanda Garrosa i raz w US Open. Na liście zawodniczek, które najwięcej tygodni spędziły na pierwszym miejscu w rankingu WTA, zajmuje już dziewiąte miejsce, a wobec coraz korzystniejszej sytuacji w rankingu ma duże szanse na to, żeby pod tym względem jeszcze w tym roku awansować na siódme. Świątek z krótką przerwą jest liderką światowego rankingu już dwadzieścia siedem miesięcy i w najbliższej przyszłości nawet Białorusinka ma minimalne szanse na zdetronizowanie naszej rodaczki.

betfan-bonus-na-start

Iga Świątek, rozstawiona z numerem pierwszym, jak wszystkie zawodniczki z czołówki rankingu miała w pierwszej rundzie w Madrycie wolny los. W drugiej rundzie pokonała Chinkę Wang Xiy 2-0, a w trzeciej w takim samym stosunku Coranę Cirsteę. W kolejnej rundzie pokonała przedstawicielkę gospodarzy – Sarę Sorribes Tormo, tracąc zaledwie jednego gema, a w ćwierćfinale okazała się lepsza od Brazylijki – Beatriz Haddad Mai, wygrywając 2-1. W półfinale pokonała Madison Keys rozstawioną z numerem osiemnastym 2-0.

Aryna Sabalenka zajmuje drugie miejsce w rankingu WTA. Turniej w Madrycie rozpoczęła od drugiej rundy, w której pokonała Magdę Linette 2-1. W następnej rundzie pokonała Amerykankę Montgomery również tracąc seta, a następnie jej rodaczkę Coliins, znowu 2-1. W ćwierćfinale pokonała Andriejewą 2-0, a w półfinale Kazachkę Elenę Rybakinę, czwartą w rankingu WTA, po bardzo ciężki meczu 2-1.

 

Iga Świątek – Aryna Sabalenka: kursy bukmacherskie

Kurs na zwycięstwo Igi Świątek wynosi 1,30, a na wygraną Aryny Sabalenki 3,55. Polka wydaje się być aktualnie w dużo wyższej formie, ale Sabalenka jest drugą rakietą świata i może napsuć naszej zawodniczce trochę krwi, dlatego warto postawić na to, że Świątek wygra 2-1, na co kurs wynosi 3,95.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Iga Świątek – Aryna Sabalenka: typy bukmacherskie

Świątek z Sabalenką spotkają się na korcie już po raz dziesiąty w karierze. Polka jest zdecydowaną faworytką, mimo że dzieli je zaledwie jedno miejsce w rankingu. Świątek wydaje się dużo spokojniej przechodzić przez ten turniej.

Nasze typy:

  • Zwycięstwo Igi Świątek (1,30);
  • Zwycięstwo Igi Świątek 2-0 (3,95).

 

Iga Świątek – Aryna Sabalenka: gdzie oglądać transmisję?

Spotkanie, które odbędzie się w Madrycie zostanie przeprowadzone w sobotę, 04 maja 2024. roku. Miłośnicy tenisa na najwyższym poziomie będą mogli śledzić to wydarzenie na żywo dzięki transmisji na antenie Canal + Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia