Prognozy: Leeds – Norwich Typy, Kursy, Zakłady=

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Leeds

Leeds jest drużyną, która w tym sezonie znalazła się na trzecim miejscu w tabeli. Z imponującą liczbą 27 zwycięstw na swoim koncie, widać, że mają silną formację ofensywną, z 81 bramkami na swoim koncie. Szczególną uwagę należy zwrócić na Crysencio Summerville, który jest najlepszym strzelcem zespołu z 19 golami. Jednak warto zauważyć, że ich forma została określona jako słaba – co może wpłynąć na mecz.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Norwich

Norwich, plasujący się na szóstej pozycji, może pochwalić się zdecydowanie niższym, lecz ciągle imponującym dorobkiem bramkowym – ściągnęli do siatki rywali 79 razy. Ich najlepszy strzelec, Josh Sargent, ma na koncie 16 bramek. Należy jednak zwrócić uwagę na ich defensywę, która pozwoliła przeciwnikom na zdobycie aż 64 goli.

 

Statystyki przedmeczowe

Bez wątpienia obie drużyny wykazują wielką siłę w ofensywie, ale różnica jest zauważalna w defensywie. Obie drużyny mają podobną skuteczność strzałów, jednak Leeds lepiej radzi sobie przy utrzymaniu piłki, ich procent posiadania jest znacznie wyższy.

 

Leeds – Norwich: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Wszystko wskazuje na to, że mecz ten będzie obfitował w intensywne ataki obu drużyn. Biorąc pod uwagę statystyki obu zespołów, możemy spodziewać się, że to Leeds będzie częściej utrzymywało się przy piłce i kreowało sytuacje bramkowe.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Prawdopodobieństwo zwycięstwa gospodarzy jest wyższe, co znajduje odzwierciedlenie w kursach na LVBET. Ostatni mecz obu drużyn zakończył się bezbramkowym remisem, jednak biorąc pod uwagę formę i ostatnie statystyki, możemy oczekiwać, że Leeds tym razem wykorzysta swój atut – grę na własnym stadionie.

 

Prognozy i strategie zakładów

Rozważając strategie zakładów na LVBET, powinniśmy mieć na uwadze zarówno formę drużyn, jak i statystyki. Można przewidywać, że Leeds wykorzysta swoje atuty jako gospodarz, co czyni ich faworytem w oczach bukmacherów.

Jakie typy na Leeds – Norwich warto wziąć pod uwagę?

    • Podwójna Szansa – Biorąc 1X stawiamy na fakt, że Leeds nie przegra tego meczu i mamy tutaj kurs na LVBET wynoszący 1.14.
    • Zakłady na Strzelców – Skoro Summerville wykazuje dobrą formę, warto wziąć pod uwagę zakład na jego strzelenie gola.
    • Handicap Azjatycki – Można nieco zwiększyć kurs, stawiając na wygraną Leeds z handicapem, zachowując nadzieję na wysokie zwycięstwo.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Podsumowanie

Spotkanie Leeds z Norwich zapowiada się pełne emocji. Obie drużyny mają motywację, by wywalczyć awans, lecz biorąc pod uwagę siłę ataku Leeds i wsparcie własnej publiczności, jawią się jako faworyci w oczach ekspertów.

 

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia