Obstawiamy: FAME MMA 21: Karta walk, Typy

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

FAME MMA 21 zbliża się, obiecując pasjonujące i pełne emocji pojedynki. 18 maja na ringu zobaczymy debiut Tomasza Adamka, który stanie naprzeciw popularnego youtubera. Karta walk obfituje w debiutantów, co pokazuje dążenie federacji do urozmaicenia i nowości.

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie Patryka „Bandurskiego” Bandury z legendarnym pięściarzem Adamkiem. Gala rozpocznie się o 19:30, więc przygotuj się na niezapomniane emocje. Nie przegap transmisji na żywo – to niepowtarzalne wydarzenie.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

FAME MMA 21: Karta walk

FAME MMA 21 zapowiada się niezwykle interesująco z różnorodną kartą walk. Walką wieczoru będzie pojedynek Tomasza Adamka z Patrykiem „Bandurą” Bandurskim. Co-main event to starcie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Alanem Kwiecińskim.

 

Na liście pojedynków znajdziemy starcia w różnych stylach: od K-1 z małymi rękawicami, przez MMA, po boks z dużymi rękawicami. Na karcie wstępnej również nie zabraknie emocji z udziałem Dominika „Mrozzo” Mrozowskiego i Rafała „Młodego Ninja” Sobonkiewicza. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

 

Walka wieczoru:

  • [Boks, duże rękawice]: Tomasz Adamek vs Patryk „Bandura” Bandurski

Co-main event:

  • [Boks, duże rękawice]: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Alan Kwieciński

Karta główna:

  • [K-1, małe rękawice]: Rafał „Takefun” Górniak vs Robert Pasut
  • [MMA]: Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński
  • [K-1, gołe pięści]: Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar vs Mariusz „Hejter” Słoński
  • [MMA]: Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga
  • [K-1, małe rękawice]: Jakub „Azdus” Matowiecki vs Miłosz „Dejvid” Boras
  • [Boks]: Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański

Karta wstępna:

  • [K-1, małe rękawice]: Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz
  • [Boks, K-1, MMA]: Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Skandal na konferencji przed Fame MMA 21

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, pięć dni przed galą, doszło do skandalu. Wiele sytuacji związanych z galami freakfightowymi jest sztucznie podkręcanych, jednak tym razem doszło do przekroczenia granicy. Starcie Kasjusza Życińskiego z Pawłem Tyburskim rozpoczęło się od nieodpowiednich słów, które nie mogą być tu cytowane. Sytuacja eskalowała, a Tyburski zaatakował rywala kopnięciem w twarz, a następnie ciosami pięścią, kiedy ten leżał. To zdarzenie wywołało oburzenie szefów organizacji, a Tyburski został wykluczony z gali.

 

Wojciech Gola potwierdził, że Tyburski nie wystąpi w nadchodzącej gali, gdzie miał zmierzyć się z Michałem Pasternakiem. Nie wiadomo jeszcze, czy odbędzie się co-main event, w którym mieli wystąpić Kasjusz „Don Kasjo” Życiński oraz Alan Kwieciński. Sytuacja ta wpłynęła również na udział Pasternaka, który może nie mieć już przeciwnika.

betclic promocje na start Obstawiamy: FAME MMA 21: Karta walk, Typy

FAME MMA 21: Typy bukmacherskie na najciekawsze pojedynki

Tomasz „Góral” Adamek – Patryk „Bandura” Bandurski

Kto wygra pojedynek Tomasz Adamek — Patryk Bandurski? Typy bukmacherskie wskazują na Adamka. Jego doświadczenie w boksie, z rekordem 54 zwycięstw, ustawia go na wyraźnej przewadze nad Bandurskim, który jest nowicjuszem w tej dziedzinie. Adamek, z solidnymi umiejętnościami i techniką bokserską, ma duże szanse na dominację w ringu.

  • Nasz typ: Tomasz Adamek wygra

 

Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska

Klaudia Syguła ma duże szanse na wygraną w starciu z Ewą Piątkowską dzięki kilku kluczowym czynnikom. Po pierwsze, Syguła ma imponującą passę sześciu zwycięstw z rzędu. Jako zawodniczka młodsza, ma również przewagę w postaci dodatkowej motywacji do utrzymania swojej passy zwycięstw. Ponadto, trenowanie w renomowanym klubie Ankos MMA w Poznaniu mogło dostarczyć jej zaawansowanych strategii i technik, które będą kluczowe w tej walce.

  • Nasz typ: Klaudia Syguła wygra

 

FAME MMA 21: Gdzie oglądać transmisję?

Gdzie oglądać galę FAME MMA 21? Transmisja na żywo będzie dostępna na platformie CANAL+ Online. Już 18 maja 2024 roku, o godzinie 19:30, fani sportów walki będą mogli śledzić wszystkie pojedynki, w tym emocjonujące starcie Tomasza Adamka. Nie przegap tego wydarzenia!

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia