Kiedy Euro 2024 w EA FC 24?

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

EA Sports zapowiedziało dodatek do FC 24 z okazji nadchodzącego EURO 2024. Kiedy można się go spodziewać? Jakie korzyści już teraz możemy otrzymać w związku z dodatkiem?

Kiedy UEFA EURO 2024 pojawi się w EA Sports FC 24?

Gra FIFA 24, popularna seria gier piłkarskich, cieszy się dużą popularnością wśród graczy i jest regularnie aktualizowana z uwagi na duże zainteresowanie. Z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, EA Sports zapowiedziało specjalne rozszerzenie, które umożliwi graczom rozgrywkę w nowych trybach oraz zdobycie dodatkowych zawodników.

Aktualnie EA Sports FC 24 jest jedną z najbardziej popularnych gier na świecie.

Mimo że nazwa gry straciła skrót FIFA ze względu na zakończenie współpracy z EA Sports, to nowa edycja nadal cieszy się dużym uznaniem. Warto zauważyć, że Electronic Arts nadal współpracuje z europejską federacją piłkarską, co pozwala zachować prawdziwe nazwy klubów i imprez piłkarskich podlegających UEFA.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Co znajdziemy w paczce EURO 2024 do EA FC 24?

Dodatek umożliwi przede wszystkim grę w nowym trybie – Mistrzostw Europy. Co istotne, dodatek będzie dostępny na wszystkich platformach (PC, PlayStation 5, Xbox Series XS, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch) i ukaże się latem 2024 roku. Gracze Ultimate Team otrzymają dodatkowe korzyści. EA Sports przyznało dodatkowy bonus graczom, którzy uruchomili grę do 16 stycznia tego roku.

Bonus ten obejmuje losową kartę jednego z sześciu najlepszych zawodników grających w Europie, którzy będą mogli zostać wykorzystani w trybie Mistrzostw Europy. Wśród tych zawodników znajdują się: Florian Wirtz, Virgil Van Djik, Jack Grealish, Ousmane Dembélé, Federico Chiesa i Alvaro Morata.

Turniej e-sportowy EURO 2024 do EA FC 24

Kolejną nowością będzie fakt, że EA Sports zostanie oficjalnym partnerem UEFA, a na ich platformie zostanie zorganizowany turniej e-sportowy europejskiej federacji, nazwany eEuro.

Najlepsi gracze EA Sports FC24 z Europy (oraz kolejnych edycji) będą reprezentować swoje kraje w tym turnieju. Pierwsza edycja turnieju odbędzie się jeszcze w tym roku.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia