Jak obstawiać: UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

W nadchodzącą sobotę odbędzie się gala UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg, która z pewnością przyciągnie uwagę miłośników MMA. Sprawdź, kto zmierzy się w klatce i gdzie będzie można śledzić te emocjonujące pojedynki. Ponadto, zapoznaj się z naszymi profesjonalnymi typami bukmacherskimi na galę UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg!

UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg, transmisja i data wydarzenia:
– Data i godzina: 05.05.2024, 00:00
– Rodzaj wydarzenia: UFC Fight Night
– Transmisja: Polsat Sport, UFC Fight Pass

Przed nami niezwykle interesujące wydarzenie – UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg.

Przegląd przedgalowy pozwoli nam poznać faworytów. Walka wieczoru to pojedynek o pas w kategorii muszej między Alexandre Pantoją a Steve’em Ercegiem. Dodatkowo, powrót Jose Aldo, legendy MMA, który zmierzy się z Jonathanem Martinezem w dywizji koguciej, dodaje dodatkowych emocji.

Na karcie walk UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg czekają nas pasjonujące starcia.

Walka wieczoru to obrona pasa przez Alexandre Pantoję przeciwko Steve’owi Ercegowi. Na karcie głównej będziemy mogli zobaczyć m.in. pojedynek Jonathan Martinez vs. José Aldo oraz Anthony Smith kontra Vitor Petrino. Natomiast na karcie wstępnej interesujący pojedynek zapowiada się między Karoliną Kowalkiewicz a Iasmin Lucindo. Emocji i nieprzewidywalności będzie pod dostatkiem, co sprawia, że ta gala jest wyjątkowo atrakcyjna dla fanów MMA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi typami bukmacherskimi na najciekawsze pojedynki gali UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg, które opierają się na analizie statystyk i umiejętności zawodników. Dodatkowo, informujemy o możliwości odbioru FREEBET 100 PLN na sporty walki w ETOTO, rejestrując się z kodem VIPKOD i dokonując depozytu.

Gdzie oglądać transmisję gali UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg?

Walki będzie można śledzić na platformie UFC Fight Pass oraz na antenie Polsatu Sport. Karta główna gala będzie dostępna również na Polsacie Sport, zapewniając niezapomniane emocje na żywo.

Jeśli chodzi o obstawianie gali UFC Fight Night: Pantoja vs. Erceg, zachęcamy do skorzystania z legalnych zakładów bukmacherskich na platformie ETOTO. To renomowany bukmacher oferujący szeroki wybór zakładów na walki UFC, zapewniający bezpieczeństwo i atrakcyjne kursy dla fanów MMA.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia