Jak obstawiać: Orlando Magic – Cleveland Cavaliers Typy, Kursy

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Orlando Magic

Drużyna Orlando Magic prezentuje się bardzo równo w tym sezonie. Ich bilans zwycięstw i porażek wynosi 47-35, co świadczy o spójności w grze. Po ostatnim zwycięstwie i wyniku 5-5 w ostatnich meczach, szanse na sukces Orlando szacowane są na 60%.

Kluczową postacią w drużynie Magic jest wszechstronny młody talent, Paolo Banchero, który nie tylko jest liderem strzeleckim (22.7 ppg), ale także wyróżnia się w asystach (5.3 apg) i zbiórkach (6.9 rpg) dla swojego zespołu.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers, pomimo jednego zwycięstwa więcej w sezonie regularnym (48-34) niż ich rywale, prezentują słabszą formę (4-6 w ostatnich meczach) i porażkę w ostatnim spotkaniu. Szanse na wygraną szacowane są na 40%, co może wydawać się pesymistyczne, ale nie można bagatelizować faktów – Cavaliers mają swoją siłę w postaci Donovana Mitchella, który średnio zdobywa 26.3 punktów na mecz, a Darius Garland asystuje średnio 6.5 razy na spotkanie.

Statystyki przedmeczowe

Analizując statystyki obu drużyn, zauważamy, że są one do siebie zbliżone. Obydwie drużyny mają podobne procentowe skuteczności rzutów z gry (RZZG% – Orlando: 47.6; Cleveland: 47.9), co świadczy o ich ofensywnych umiejętnościach. W walce pod koszami Cavaliers mają niewielką przewagę w zbiórkach (ZBIÓRKI – Cleveland: 43.3; Orlando: 42.3), natomiast Magic wydają się być bardziej agresywni w defensywie, co potwierdzają statystyki przechwytów (PRZECHWYTY – Orlando: 8.2; Cleveland: 7.4). Wszystko to zapowiada bardzo zacięty i wyrównany mecz.

Orlando Magic – Cleveland Cavaliers: Typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Spodziewamy się meczu, w którym obie drużyny będą chciały wykorzystać swoje mocne strony. Orlando skoncentruje się na wszechstronności Banchero, podczas gdy Cavaliers postawią na punktową grę Mitchella.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Jako eksperci w LVBET, przewidujemy lekką przewagę Orlando Magic, co wynika z ich lepszej formy w ostatnich meczach i wsparcia kibiców. Aktualnie kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.59 (z dogrywką) oraz 1.64 w formule 1X2.

Prognozy i strategie zakładów

Rozważenie zakładów z handicapem może okazać się korzystne, ponieważ oferują one wyższe kursy i mogą być atrakcyjne w przypadku wyraźnego zwycięstwa jednej z drużyn.

Jakie typy na Orlando Magic – Cleveland Cavaliers warto rozważyć?

    • Zwycięzca (z dogrywką): Orlando Magic: 1.59, Cleveland Cavaliers: 2.39

 

    • 1X2: Orlando Magic z lekką przewagą: 1.64, remis: 17.00, Cleveland Cavaliers: 2.49

 

    • Remis = zwrot: Orlando Magic: 1.56, Cleveland Cavaliers: 2.34

 

    • Handicap: dla fanów zaciekłej walki, ciekawą opcją może być Cleveland Cavaliers +9.5: 1.42

 

Podsumowanie

Podsumowując, spodziewamy się jednego z najbardziej ekscytujących meczów w ramach Playoffs. Zarówno Orlando Magic, jak i Cleveland Cavaliers, przygotowują się do tego starcia z determinacją. W LVBET czeka na Was szeroki wybór zakładów, które mogą przynieść emocjonujące chwile.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia