Jak obstawiać mecz Aberdeen – Motherwell: typy, kursy

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Już niedługo mecz Aberdeen vs. Motherwell w Premiership. Po analizie obu drużyn i ich formy, przedstawiamy naszą ekspertyzę, dzięki której można skorzystać z najlepszych zakładów bukmacherskich czyli w STS.

Co do Aberdeen, w tym sezonie prezentują się dość nierówno, zajmując dziewiąte miejsce w lidze. Mają 8 zwycięstw, 11 porażek i aż 14 remisów w 33 meczach. Ich bilans bramkowy to 35 strzelonych goli i 49 straconych, co pokazuje, że obrona może sprawiać kłopoty. Bojan Miovski jest kluczowym graczem z 14 golami.

Natomiast Motherwell zajmuje ósme miejsce, mając tę samą liczbę punktów co Aberdeen, ale z dwoma porażkami mniej i dwoma remisami więcej. Mają lepszy bilans bramkowy ze 46 golami, ale też mają problemy z obroną, tracąc 51 goli. Theo Bair jest ich najlepszym strzelcem z 13 golami.

Jeśli chodzi o statystyki przedmeczowe, warto zauważyć, że Motherwell strzela więcej goli niż Aberdeen, co może sugerować bardziej ofensywny styl gry. Obie drużyny mają problemy z obroną, więc można spodziewać się wielu goli. Motherwell dostaje więcej żółtych kartek niż Aberdeen. Nie mamy jednak danych dotyczących strzałów czy posiadania piłki, co również może być pomocne w analizie stylu gry obu zespołów.

Jeśli chodzi o typy bukmacherskie na mecz Aberdeen – Motherwell, nasz zespół analityków ETOTO stawia na zwycięstwo Aberdeen z kursem 2.05. Remis ma kurs 3,35, a wygrana Motherwell to kurs 3,50. Można rozważyć różne strategie, takie jak podwójna szansa, zakłady na strzelców czy handicap azjatycki.

 

Podsumowując, mecz między Aberdeen a Motherwell zapowiada się emocjonująco. Nasze analizy wskazują na wyrównane spotkanie z wieloma golami. Dzięki ofercie ETOTO i promocjom dla graczy, można maksymalizować szanse na wygraną. Pamiętaj, że dostępne u nas kursy mogą pomóc podjąć najlepszą decyzję!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia