Jak obstawiać mecz Vizela – Rio Ave: typy, kursy

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Przed nami fajny mecz z 31 kolejki Ligi Portugalii. Vizela kontra Rio Ave! Obydwa zespoły w dobrej formie, więc zapowiada się ciekawy mecz. No to lecimy z analizą drużyn.

Wizela zajmuje 18. miejsce z 4 zwycięstwami i 17 remisami na koncie. Mają najwięcej remisów w lidze! Strzelili 29 bramek, ale stracili 62, więc obrona trochę kuleje. Najlepszym strzelcem jest Essende Samuel z 14 golami.

Rio Ave jest na 11. miejscu z 5 wygranymi, 16 porażkami i 9 remisami. Mają lepszą skuteczność w ataku niż Vizela, strzelili 32 bramki i stracili 38. Emmanuel Boateng jest liderem strzeleckim z 6 golami.

Statystyki wskazują, że obie drużyny są wyrównane. Vizela jest nieco lepsza w ataku, a Rio Ave w obronie. Będziecie musieli zwracać uwagę na żółte kartki.

Co do typów bukmacherskich, można obstawić podwójną szansę, strzelca czy azjatycki handicap. Kursy na ETOTO są naprawdę atrakcyjne, więc warto zaryzykować!

Gra odbędzie się 27 kwietnia, więc szybko decydujcie! Na ETOTO czekają ciekawe atrakcje, które mogą zwiększyć waszą wygraną. Zapraszamy do obstawiania!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia