Jak grać u bukmachera by wygrywać

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Gra w zakładach bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko utraty pieniędzy, co wcale nie oznacza, że wszyscy przegrywają. Czy istnieje sposób jak grać u bukmachera, by wygrywać? Oczywiście że tak. I dziś właśnie o tym jak grać u buka…

Niestety, nieznajomość podstawowych zasad gry, brak jakiejkolwiek strategii gry u bukmachera, niezrozumienie istoty zakładów sprawiają, że według statystyk ponad 80 procent osób regularnie obstawiających zakłady, w dłuższej perspektywie czasu przegrywa.

Co zrobić zatem, żeby znaleźć się wśród tych pozostałych 20 procent, którym gra przynosi profity? Postaramy się poniżej opisać najważniejsze wskazówki, których przestrzeganie pomoże nam w lepszym i skuteczniejszym typowaniu.

 

Strategia gry u bukmachera

Rozważania jak grać u bukmachera, by wygrywać, należy zacząć od uświadomienia sobie, że gra w zakłady sportowe z sukcesami wynika przede wszystkim z mądrze dobranej strategii i trzymanie się jej bez znaczących odstępstw.

Choć bukmacherzy na swoich stronach chwalą się wygranymi kuponami klientów, które zazwyczaj składają się z kilkunastu typów z niebotycznym kursem dającym wysoką wygraną, nie należy iść w tym kierunku. Prawie wszyscy grający akumulowane kupony z dużą ilością zdarzeń prawie zawsze przegrywają. Tym samym są dla bukmachera klientem idealnym.

A że zdarzają się takie wygrane? Przypadki potwierdzające regułę. To oczywiste. Podobnie jak ktoś tam trafił w Eurojackpot. Nie tędy droga.

 

Jak grać u bukmachera, by wygrywać?

Z doświadczenia graczy, którzy regularnie osiągają profity w zakładach, wynika, że optymalną strategią jest gra kuponów solo (pojedynczych) lub złożonych z maksymalnie dwóch, trzech typów. Oczywiście taki sposób gry wymaga od nas odpowiedniego zapasu gotówki, gdyż grając za 2 złote kupon o kursie 2.0 po odliczeniu podatków i opłat przyniesie nam około 1,80 groszy zysku na czysto. Trudno w ten sposób się dorobić.

Jednak grając ten sam typ za 100 złotych, wygrywamy 80 złotych, co przy trafieniu 10 takich kuponów w miesiącu może przynieść już 800 złotych. Należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt w grze kuponów solo. Zawsze starajmy się szukać takich zakładów, które przy satysfakcjonującym nas kursie (około 2,0) pozbawione będą remisu. Mamy tu na myśli grę na ilość goli, handicapy azjatyckie itp.

Te zakłady dają nam statystycznie 50-procentową szansę na trafienie. Podstawowe założenia strategii jak grać u bukmachera, by wygrywać, można więc określić w następujących punktach:

Gramy kupony solo lub ako złożone z maksymalnie trzech zdarzeń
Kurs kuponu w przedziale 1,5- 2,5
Gramy zdarzenia dwudrogowe czyli takie w których statystyczna szansa trafienia wynosi 50/50

 

Zarządzanie kapitałem u bukmachera

Jak już wspomnieliśmy wyżej, odpowiedni kapitał warunkuje wybór właściwej strategii. Niezwykle ważne jest również umiejętne gospodarowanie środkami przeznaczonymi na grę u buka, mając na uwadze, że gra w zakładach sportowych to rodzaj długofalowej inwestycji o określonym, potencjalnym progu zwrotu.

To raczej bieg maratoński z umiejętnym rozkładamy sił, a nie sprint na 100 metrów gdzie na jeden wyścig rzucamy wszystko, co w nogach. W związku z tym, przed rozpoczęciem poważnej gry, musimy określić swój kapitał, cel, jaki chcemy osiągnąć oraz odpowiedni jego podział.

Jak grać u bukmachera, by wygrywać i nie stracić wszystkich pieniędzy przeznaczonych na grę w krótkim czasie? Należy ściśle trzymać się wytycznych, które pozwolą nam tego uniknąć.

Określamy wielkość kapitału przeznaczonego na grę w wybranym okresie czasu. Na przykład miesięcznie przeznaczamy 1000 złotych na zakłady
Wyznaczamy cel gry. Załóżmy że będzie to w ciągu roku podwojenie kapitału, bądź osiągnięcie 50 procentowego zysku.
Wyliczamy stawkę na pojedynczy zakład. Nie powinna ona przekraczać 2 procent całej puli pieniędzy ( w naszym przypadku będzie to maksymalnie 20 złotych na kupon) pozwoli nam to na zagranie około 50 kuponów w ciągu miesiąca.

Zakładając, że trzymamy się obranej strategii i gramy tylko kupony solo lub duble o kursie około 2.0 to przy ponad 50 procentowej skuteczności trafień (od 26 poprawnie wytypowanych kuponów) jesteśmy na plusie.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Austria

400 zł za gola Polski

Kod promocji: VIPKOD
 za wpłatę 200 zł bez ryzyka 3500 zł freebet 55 zł
close-link