WYBÓR GRACZY

/fortuna/

Obstawianie meczów

Jak grac u bukmachera Jak grać u bukmachera by wygrywać

Gra w zakładach bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko utraty pieniędzy, co wcale nie oznacza, że wszyscy przegrywają. Czy istnieje sposób jak grać u bukmachera, by wygrywać? Oczywiście że tak. I dziś właśnie o tym jak grać u buka…

Niestety, nieznajomość podstawowych zasad gry, brak jakiejkolwiek strategii gry u bukmachera, niezrozumienie istoty zakładów sprawiają, że według statystyk ponad 80 procent osób regularnie obstawiających zakłady, w dłuższej perspektywie czasu przegrywa.

Co zrobić zatem, żeby znaleźć się wśród tych pozostałych 20 procent, którym gra przynosi profity? Postaramy się poniżej opisać najważniejsze wskazówki, których przestrzeganie pomoże nam w lepszym i skuteczniejszym typowaniu.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Strategia gry u bukmachera

Rozważania jak grać u bukmachera, by wygrywać, należy zacząć od uświadomienia sobie, że gra w zakłady sportowe z sukcesami wynika przede wszystkim z mądrze dobranej strategii i trzymanie się jej bez znaczących odstępstw.

Choć bukmacherzy na swoich stronach chwalą się wygranymi kuponami klientów, które zazwyczaj składają się z kilkunastu typów z niebotycznym kursem dającym wysoką wygraną, nie należy iść w tym kierunku. Prawie wszyscy grający akumulowane kupony z dużą ilością zdarzeń prawie zawsze przegrywają. Tym samym są dla bukmachera klientem idealnym.

A że zdarzają się takie wygrane? Przypadki potwierdzające regułę. To oczywiste. Podobnie jak ktoś tam trafił w Eurojackpot. Nie tędy droga.

lvbet bonus bez depozytu Jak grać u bukmachera by wygrywać

Jak grać u bukmachera, by wygrywać?

Z doświadczenia graczy, którzy regularnie osiągają profity w zakładach, wynika, że optymalną strategią jest gra kuponów solo (pojedynczych) lub złożonych z maksymalnie dwóch, trzech typów. Oczywiście taki sposób gry wymaga od nas odpowiedniego zapasu gotówki, gdyż grając za 2 złote kupon o kursie 2.0 po odliczeniu podatków i opłat przyniesie nam około 1,80 groszy zysku na czysto. Trudno w ten sposób się dorobić.

Jednak grając ten sam typ za 100 złotych, wygrywamy 80 złotych, co przy trafieniu 10 takich kuponów w miesiącu może przynieść już 800 złotych. Należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt w grze kuponów solo. Zawsze starajmy się szukać takich zakładów, które przy satysfakcjonującym nas kursie (około 2,0) pozbawione będą remisu. Mamy tu na myśli grę na ilość goli, handicapy azjatyckie itp.

Te zakłady dają nam statystycznie 50-procentową szansę na trafienie. Podstawowe założenia strategii jak grać u bukmachera, by wygrywać, można więc określić w następujących punktach:

Gramy kupony solo lub ako złożone z maksymalnie trzech zdarzeń
Kurs kuponu w przedziale 1,5- 2,5
Gramy zdarzenia dwudrogowe czyli takie w których statystyczna szansa trafienia wynosi 50/50

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Zarządzanie kapitałem u bukmachera

Jak już wspomnieliśmy wyżej, odpowiedni kapitał warunkuje wybór właściwej strategii. Niezwykle ważne jest również umiejętne gospodarowanie środkami przeznaczonymi na grę u buka, mając na uwadze, że gra w zakładach sportowych to rodzaj długofalowej inwestycji o określonym, potencjalnym progu zwrotu.

To raczej bieg maratoński z umiejętnym rozkładamy sił, a nie sprint na 100 metrów gdzie na jeden wyścig rzucamy wszystko, co w nogach. W związku z tym, przed rozpoczęciem poważnej gry, musimy określić swój kapitał, cel, jaki chcemy osiągnąć oraz odpowiedni jego podział.

Jak grać u bukmachera, by wygrywać i nie stracić wszystkich pieniędzy przeznaczonych na grę w krótkim czasie? Należy ściśle trzymać się wytycznych, które pozwolą nam tego uniknąć.

Określamy wielkość kapitału przeznaczonego na grę w wybranym okresie czasu. Na przykład miesięcznie przeznaczamy 1000 złotych na zakłady
Wyznaczamy cel gry. Załóżmy że będzie to w ciągu roku podwojenie kapitału, bądź osiągnięcie 50 procentowego zysku.
Wyliczamy stawkę na pojedynczy zakład. Nie powinna ona przekraczać 2 procent całej puli pieniędzy ( w naszym przypadku będzie to maksymalnie 20 złotych na kupon) pozwoli nam to na zagranie około 50 kuponów w ciągu miesiąca.

Zakładając, że trzymamy się obranej strategii i gramy tylko kupony solo lub duble o kursie około 2.0 to przy ponad 50 procentowej skuteczności trafień (od 26 poprawnie wytypowanych kuponów) jesteśmy na plusie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz