Gdzie i jak obstawiać skoki narciarskie?

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Sezon skoków narciarskich startuje już w najbliższą sobotę, a polscy mistrzowie, jak Kamil Stoch, Dawid Kubacki czy Piotr Żyła, rozpoczynają historię, gdzie aż trzy polskie skocznie staną się areną zmagań najlepszych skoczków na świecie. To nie tylko emocje sportowe – dzięki marce Superbet, oficjalnemu bukmacherowi PZN, kibice mogą spodziewać się wielu atrakcji.

Rozbudowane Aktywacje na Skoczniach

Superbet, w drugim sezonie partnerstwa z Polskim Związkiem Narciarskim, zapowiada nie tylko tradycyjne działania brandingowe. Chcą zaoferować kibicom dużą wartość dodaną. W trakcie polskich konkursów planują strefy kibica Superbet pod skoczniami, gdzie będzie można wziąć udział w konkursach i zgarnąć nagrody. Dodatkowo, przygotują mnóstwo zimowych gadżetów, by dopingowanie naszych skoczków było jeszcze bardziej pasjonujące.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Plan CSR i Działania Promocyjne

Oprócz tego, bukmacher planuje akcje społecznie odpowiedzialne, zwłaszcza podczas konkursów pod Wielką Krokwią. Szczegóły jeszcze tajemnicą, ale współpraca z Kanałem sportowym i planowane promocje na YouTube mają jeszcze bardziej rozwinąć tę inicjatywę.

Superprzewaga i Nowe Możliwości Zakładów

W sezonie pojawi się Superprzewaga – promocja Superbet, dzięki której przy określonej przewadze drużyny czy zawodnika, kupony w wybranych dyscyplinach są rozliczane jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku. To oznacza, że obstawiając np. zwycięstwo Kamila Stocha, można wygrać już po pierwszej serii, jeśli ma on przewagę.

Nowe Zakłady i Dodatkowe Atrakcje dla Klientów

Superbet wprowadza także nowe rodzaje zakładów na skoki, takie jak rywalizacja head to head czy obstawianie konkretnych miejsc zawodników. Współpraca z portalem skijumping.pl przynosi dodatkowe korzyści dla nowych klientów.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Podsumowanie

Sezon skoków narciarskich obiecuje nie tylko sportowe emocje, ale i rozmaite atrakcje dla kibiców, dzięki partnerstwu Superbet z PZN. Nowe formy zakładów i aktywacji na skoczniach sprawią, że kibicowanie polskim skoczkom stanie się jeszcze bardziej ekscytujące.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Austria

400 zł za gola Polski

Kod promocji: VIPKOD
 za wpłatę 200 zł bez ryzyka 3500 zł freebet 55 zł
close-link