Sevilla – Granada

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Przed nami kolejne starcie 34. kolejki LaLiga na stadionie Ramon Sanchez Pizjuan w Sewilli, gdzie miejscowa Sevilla podejmie Granadę. Oba zespoły prezentują solidną formę, co zapowiada zacięte starcie na boisku.

 

Analiza drużyn

Sevilla

Sevilla w obecnym sezonie LaLiga plasuje się na 13. miejscu, prezentując średnią formę. Z bilansem 9 zwycięstw, 11 porażek i 13 remisów, drużyna ta zdobyła 42 bramki, ale należy zwrócić uwagę na 46 straconych goli, co może świadczyć o problemach w obronie. Mimo to Sevilla ma potencjał, a Youssef En-Nesyri z 12 trafieniami na koncie jest najlepszym strzelcem klubu.

Granada

Granada natomiast boryka się z trudnościami w tym sezonie, zajmując obecnie 19. miejsce w lidze. Z bilansem 4 zwycięstw, 9 porażek i 20 remisów, zespół ten ma problemy z obroną, tracąc 61 goli. Warto jednak zauważyć, że Granada potrafiła zdobyć 36 bramek, a Myrto Uzuni 11 razy trafił do siatki przeciwników.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Statystyki przedmeczowe

Analiza statystyk daje nam jasny obraz sytuacji. Sevilla, mając nieco lepszy odsetek posiadania piłki (50.1% w porównaniu do 45.3% Granady), stara się dyktować warunki gry. Obie drużyny zanotowały podobną liczbę kartek, co sugeruje zbliżony styl gry, choć z większym ryzykiem po stronie Granady.

 

Sevilla – Granada: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Przy zbliżonej formie obu drużyn oraz ich ostatnich wynikach, można spodziewać się meczu, gdzie obie strony będą starały się pokonać obronę przeciwnika, zachowując ostrożność w defensywie.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Sevilla, grając u siebie, jest faworytem tego spotkania. Spodziewać się można, że będą dominować pod względem posiadania piłki i podejmować więcej prób zdobycia bramki.

 

Prognozy i strategie zakładów

Na LVBET oferujemy różnorodne możliwości zakładów. Połączenie wiedzy statystycznej z dobrze dobranymi strategiami zakładów może dać naszym graczom przewagę.

 

Jakie typy na Sevilla – Granada warto rozważyć?

    • Podwójna Szansa – Biorąc pod uwagę stabilność obu drużyn, opcja podwójnej szansy (1X) może być atrakcyjną alternatywą.
    • Zakłady na Strzelców – En-Nesyri i Uzuni to kluczowe postacie w swoich zespołach, dlatego zakład na strzelca bramki może być trafiony.
    • Handicap Azjatycki – Jeśli uważamy, że Sevilla będzie lepsza, handicap azjatycki może zwiększyć potencjalną wygraną.

 

Na LVBET kursy typu 1X2 prezentują się następująco: Sevilla – 1.59, remis – 4.10, Granada – 5.60. Można również skorzystać z opcji „Remis = zwrot”, gdzie przy remisie Sevilla ma kurs 1.23, a Granada – 4.10.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia