Piotr Żyła w Clout MMA

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

W świecie sportów walki często dochodzi do sytuacji, które budzą ogromne emocje wśród fanów. Jedną z takich historii jest potencjalny debiut skoczka narciarskiego Piotra Żyły w federacji Clout MMA. W ostatnim czasie temat ten był szeroko komentowany, jednak najnowsze informacje wskazują na to, że planowany pojedynek między Żyłą a Sławomirem Peszką może nie dojść do skutku.

Stanowisko Adama Małysza

Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, wypowiedział się na temat potencjalnego debiutu Piotra Żyły w MMA. Zaznaczył, że PZN nie zabronił Żyle występu w Clout MMA, jednak ważne jest, aby skoczek był zdrowy i skupiony na swojej głównej dyscyplinie sportowej.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Przyszłość Piotra Żyły

Na chwilę obecną nie ma pewności, czy i kiedy Piotr Żyła zadebiutuje w Clout MMA. Wszystko wskazuje na to, że jego występ zostanie odłożony na późniejszy termin. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, ale na razie nie ma potwierdzenia, że walka dojdzie do skutku w najbliższym czasie.

Nowy Sezon Pucharu Świata w Skokach Narciarskich

Wracając do głównej dyscypliny Piotra Żyły, FIS opublikował terminarz nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Rywalizacja rozpocznie się od konkursów w norweskim Lillehammer już 22 listopada 2024 roku. Polska również będzie gościć zawody, z konkursami w Wiśle zaplanowanymi na 7 i 8 grudnia oraz w Zakopanem na 11 i 12 stycznia.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia