Jak obstawiać wynik wyborów w Polsce?

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Już w najbliższą niedzielę Polacy udadzą się do urn wyborczych, aby wziąć udział w wyborach parlamentarnych. Jednak przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, mają okazję zastanowić się, jakie są szanse poszczególnych partii na zwycięstwo. Czy przewidywania bukmacherów będą miały pokrycie w rzeczywistości?

Oferta Bukmacherów: Zakłady na Wybory

W ofercie polskich bukmacherów znajdziemy szeroki wachlarz zakładów dotyczących wyborów parlamentarnych. Na przykład, Fortuna pozwala na obstawianie nie tylko zwycięzcy wyborów czy przyszłego premiera, ale także procentowego wyniku poszczególnych partii oraz frekwencji w różnych okręgach.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Preferencje Klientów Fortuny

Niezmiennie od wielu lat, zakłady na wynik procentowy partii cieszą się największą popularnością wśród klientów Fortuny. To związane jest z publikowanymi sondażami, które regularnie pojawiają się w mediach i kształtują opinie wyborców.

Kto Zwycięży?

Bukmacherzy są jednomyślni w kwestii zwycięstwa Zjednoczonej Prawicy z premierem Morawieckim na czele. Jednak warto zwrócić uwagę na zakłady związane z procentowym wynikiem poszczególnych partii. Na przykład, kurs na wynik PiS poniżej 35,5% wynosi 2.03.

Typy dotyczące Polityków

Bukmacherzy zestawili ze sobą polityków reprezentujących rywalizujące partie i umożliwiają obstawianie wyników. Na przykład, można typować, czy Jarosław Kaczyński zdobędzie przynajmniej 150 000 głosów więcej od Romana Giertycha w Kielcach. Bukmacherzy wskazują na delikatną przewagę Adriana Zandberga nad Sławomirem Mentzenem w Warszawie (kurs 1.70 w porównaniu do kursu 1.90).

Frekwencja Wyborcza

Co do frekwencji wyborczej, bukmacherzy oceniają, że ogólnopolska frekwencja będzie wynosić poniżej 63%. Jednak możliwe jest obstawienie wyniku powyżej 63% z kursem 2.06. Dodatkowo, w Fortunie możemy typować frekwencję w poszczególnych okręgach. Szanse na najlepszy wynik mają okręgi 19 i 39, czyli Warszawa i Poznań.

Najwyższy Zakład na Wybory

Do chwili publikacji tego artykułu, najwyższy zakład został postawiony przez klienta, który już na początku września postawił 50 000 złotych na wynik powyżej 35% głosów uzyskanych przez Zjednoczoną Prawicę. W przypadku trafienia, typer może wygrać aż 81 400 złotych.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Podsumowując, bukmacherzy przewidują zwycięstwo Zjednoczonej Prawicy, ale to zakłady na wynik procentowy partii, frekwencję wyborczą oraz wyniki indywidualnych polityków przyciągają uwagę klientów. To wyjątkowa okazja, aby dodać trochę ekscytacji do nadchodzących wyborów parlamentarnych. Warto jednak pamiętać, że zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem, i warto obstawiać z rozwagą.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia