Cadiz – Mallorca, typy

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Przed nami interesujące spotkanie LaLiga między Cadiz a Mallorcą, które odbędzie się na Estadio Ramon de Carranza w Kadyszu. Oba zespoły są w trudnej sytuacji, więc spodziewamy się emocjonującej walki o punkty.

Analiza drużyn:
Cadiz zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli. Ich forma w ostatnich meczach jest słaba, co potwierdza ostatnia porażka 4:1 z Gironą. Z kolei ogólna liczba zdobytych punktów i bramek nie jest imponująca. Z 32 meczów wygrali tylko 4, co jest jednym z najgorszych wyników w lidze.

Mallorca znajduje się na 16. miejscu, dwa punkty wyżej niż Cadiz. Ich ostatni mecz również zakończył się porażką 2:1 z Sevillą. Mimo to, wydają się być w nieco lepszej formie, wygrywając 6 meczów i zdobywając więcej bramek niż ich przeciwnik.

Statystyki przedmeczowe:
Cadiz i Mallorca mają istotne różnice pod względem statystyk. Cadiz ma problem z bramkami, zdobywając tylko 22 w sezonie, przy 45 straconych. Mallorca również nie prezentuje imponujących statystyk, ale mają nieco więcej zdobytych bramek (26) w porównaniu do Cadizu. Obydwie drużyny mają podobną liczbę kartek i skuteczność w strzałach, co wskazuje na zbliżony poziom posiadania piłki.

Prognoza meczu Cadiz – Mallorca:
Biorąc pod uwagę słabą formę obu drużyn i ich ostatnie wyniki, nie spodziewamy się wielu goli. Starcie będzie walką o każdy skrawek boiska, gdzie jeden strzał może zadecydować o losach meczu.

Rejestracja z kodem BLOG100 zapewnia darmowy zakład 100 złotych na La Liga!

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być remis, biorąc pod uwagę, że obie drużyny dzieliły punkty w tym sezonie.

Zakłady na mecz Cadiz – Mallorca mają następujące kursy: za zwycięstwo Cadizu 2.60, za remis 2.90, a za zwycięstwo Mallorki 3.15. Z podobnymi szansami na zwycięstwo obu drużyn, warto rozważyć opcję podwójnej szansy.

Podsumowanie:
Przed zbliżającym się meczem Cadiz kontra Mallorca nie można przejść obojętnie wobec ścisłej walki o utrzymanie w LaLiga. Na portalu ETOTO znajdziesz różnorodne zakłady bukmacherskie przygotowane specjalnie na tę potyczkę. Zachęcamy do uczestnictwa i życzymy sukcesów. Niech wygra lepszy!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia