Alaves – Celta Vigo: Przewidywania, Typy, Kursy

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

 

 

Dzisiaj z możliwością korzystania z aplikacji, jesteśmy zobowiązani do zapoznania się z gwiazdą Alaves z Celta Vigo w ramach 33. kolejki LaLiga. Jakie kursy przygotowali bukmacherzy? Jakie typy warto wziąć pod uwagę? Sprawdzamy!

 

Analiza zespołu

 

Alavesa

 

Alaves znajduje się obecnie na 14. miejscu w tabeli. Ich forma jest ostatnia, ale ostatnie zwycięstwo nad Atletico Madryt, które zostało udostępnione, są w stanie zapobiegania silnym atakom. Z 32 rozegranych meczów, 9 rozegranych meczów, 8 awarii i zaskakujące 15 remisów. Kluczowym kluczem jest Omorodion Samuel, kontrolowany przez strzelcem zespołu.

 

Celta Vigo

 

Celta Vigo, plasując się na 17. miejscu, ma stabilną formę iz której zależy jej pozycja w tabeli. Ich ostatni pojedynek z Las Palmas rozstrzygnie się wygraną 4:1, co może być dobrym prognostykiem przed nadchodzącym meczem. Najwięcej bramek dla świeżego strzelił Larsen Jorgen Strand, a także najczęściej asystował Iago Aspas.

 

Statystyki przedmeczowe

 

Analizując statystyki w przypadku obrony przed drużyną, udostępniliśmy dostęp do strzelonych bramek przez Alaves, jednak ich obrona jest inna niż rywali, których linia defensywna jest na więcej trafień do własnych mechanizmów. W związku z użytkowaniem, Celta Vigo ma nieznaczną funkcję, co może zostać przełożone na użycie. Rzuty różne i strzały, zarówno celne, jak i niecelne, są na poziomie poziomym, dlatego mogą być powiązane z kluczem kształtującym wyniki spotkań.

 

Alaves – Celta Vigo: typy bukmacherskie

 

Prognozowany przebieg przebiegu

 

Oczekujemy wyrównanej batalii, z dominacją środkową pola i walką o każdy metr boiska. Obie mogą być obsługiwane przez zabezpieczenie obronne, co może być ograniczone do stosowania przez bramek.

 

Najbliższe wyniki

 

Rozpatrzenie wniosku o wydanie decyzji, remis jest bardzo prawdopodobnym rozstrzygnięciem. Nie należy jednak kierować niespodzianek, najważniejsze, że Alaves u siebie może przechylić szalę zwycięstwa na swoim zwycięstwie.

 

 

Prognozy i strategie dostarczane

 

Naszą strategią będzie skupienie na hakerach na zabezpieczenie marginesów bezpieczeństwa, takich jak podwójna szansa oraz zakłady na serwerze strzelonych bramek.

 

Jakie typy na Alaves – Celta Vigo warto wziąć pod uwagę?

 

    • Podwójna Szansa – Opcja 1X może być bezpiecznym rozwiązaniem, podjęcie uwagi pod ostatnią formą Alaves u siebie oraz wachanie się wyników Celta Vigo.

 

    • Zakłady na Strzelców – Rozsądny może zostać udostępniony zakład na Larsena Jorgena Stranda z Celta Vigo, po czym zwraca się uwagę na jego skuteczność w tej kampanii.

 

    • Handicap azjatycki – Możliwe, że warto zaryzykować z lekkim handicapem na Alaves, najważniejszy, że mają jedną silniejszą obronę i wypadek kibiców.

 

 

Alaves – Celta Vigo: bonusowy darmowy zakład na 100 zł!

 

Zarejestruj się z kodem BLOG100, wpłać min. 50 zł i odbierz FREEBET 100 złotych na La Liga!

 

 

Alaves – Celta Vigo: kursy bukmacherskie

 

W ETOTO kurs na wygraną Alaves wynosi 2,60, na remis 3,10, a na Celta Vigo 2,90 co charakterystyczne, że oczekiwania co do wyniku są bardzo zbliżone i mogą sugerować szanse na remis. Opcja pojedyncza przedstawia propozycje: 1X – 1,41, co może być atrakcyjne dla ostrożniejszych graczy.

 

Podsumowanie

 

występują na wszystkich elementach argumenty, widoczne, że są starcie Alaves z Celta Vigo może obfitować w taktyczne gry i subtelne zarządy. Oba mają wiele do sprawdzenia i każde punkty są dla nich na wagę złota. W ETOTO zawsze starają się dostarczać na analizy typów, które wynikają z świadomych decyzji sędziów. Zapraszamy do naszych urządzeń i urządzeń zasilanych!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia