Typy na przebieg meczu Wisła Kraków – KF Llapi

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Po kilku latach przerwy, Wisła Kraków rozpoczyna rywalizację w eliminacjach Ligi Europy od meczu z kosowskim KF Llapi. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie. Dla wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie, przygotowaliśmy szczegółowe informacje o transmisji meczu.

Wisła Kraków – KF Llapi: data i godzina

Mecz odbędzie się w czwartek, 11 lipca 2024 roku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Wisła Kraków – KF Llapi: zapowiedź

Wisła Kraków ma przed sobą ważne zadanie, aby rozpocząć swoją przygodę w europejskich pucharach od zwycięstwa na własnym boisku. Po sukcesach w Pucharze Polski drużyna będzie chciała kontynuować dobrą passę i pokazać swoją siłę w Europie. Z kolei KF Llapi, wicemistrz Kosowa, z pewnością postawi trudne warunki i nie podda się bez walki. Spotkanie zapowiada się na emocjonujące widowisko.

Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja TV i online

Transmisję z meczu Wisła Kraków – KF Llapi będzie można oglądać na żywo w telewizji oraz online. Kibice będą mieli kilka możliwości, aby śledzić to wydarzenie.

Transmisja w telewizji Wisła Kraków – KF Llapi

Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport. Rozpoczęcie transmisji zaplanowano na godzinę 20:30. Polsat Sport to jeden z czołowych kanałów sportowych w Polsce, znany z relacji na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym piłkarskich rozgrywek europejskich.

Stream online Wisła Kraków – KF Llapi

Dla tych, którzy wolą oglądać mecze online, dostępna będzie transmisja na platformie Polsat Box Go. Umożliwia ona oglądanie relacji na żywo na komputerze, smartfonie czy tablecie, co pozwala na śledzenie meczu z dowolnego miejsca.

Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja za darmo

Polsat zapowiedział, że spotkanie będzie również transmitowane na otwartym kanale Polsatu, na którym relacja rozpocznie się od studia już o godzinie 20:05. Jest to więc doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie mają wykupionego pakietu Polsat Sport.

Podsumowanie

Mecz Wisła Kraków – KF Llapi to wydarzenie, którego nie można przegapić. Początek spotkania już 11 lipca 2024 roku o godzinie 20:30. Transmisję będzie można oglądać na żywo na kanale Polsat Sport oraz online na platformie Polsat Box Go. Kibice mogą spodziewać się emocjonującego widowiska, które z pewnością dostarczy wielu wrażeń.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
Obstawiaj bez podatku!

30zł za rejestrację

Kod promocji: VIPKOD
  3 x 100 zł darmowy zakłlad od Fortuny!
close-link