WYBÓR GRACZY

/fortuna/

Obstawianie meczów

Jak obstawiac me Jak obstawiać ME w piłce nożnej

Historia ME w piłce nożnej sięga 1960 roku. Pierwszy tego typu turniej rozegrano pod nazwą „Puchar Narodów Europy”. W 1968 roku przyjęto oficjalną nazwę „Mistrzostwa Europy”. Turnieje od 1960 do 1976 rozgrywano z udziałem 4 zespołów.

Od 1980 do 1992 zwiększono to grono do 8 drużyn natomiast od 1996 do 2012 roku w mistrzostwach brało udział już 16 ekip. Ostatni turniej rozgrywany we Francji był pierwszym z udziałem 24 reprezentacji. Warto dodać, że od 1988 roku nie rozgrywa się meczu o 3 miejsce.

 

Historia ME w piłce nożnej,

Póki co potoczyła się najlepiej dla reprezentacji Hiszpanii oraz Niemiec. Obie te ekipy mają na swoim koncie po 3 triumfy w tych rozgrywkach. Dodatkowo Niemcy są też rekordzistami pod względem zdobytych medali. Kadra ta po 3 razy wywoziła z mistrzostw zarówno złoty, srebrny jak i brązowy medal. Zastanawiając się nad tym jakie zakłady bukmacherskie na EURO najlepiej postawić warto zapoznać się z kilkoma faktami oraz ciekawostkami.

Warto zauważyć, że tylko 3 razy w Historii ME w piłce nożnej turniej wygrywał gospodarz. Działo się to w 1964 roku (Hiszpania) 1968 roku (Włochy) oraz w 1984 (Francja). 3 razy zdarzyło się także aby to gospodarz bądź współgospodarze nie wyszli z grupy. W 2000 roku była to Belgia, w 2008 roku Austria i Szwajcaria natomiast w 2012 Polska i Ukraina.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jedynym zespołem, który zdołał obronić tytuł była reprezentacja Hiszpanii triumfująca w turnieju w 2008 i 2012 roku. Najwięcej goli podczas jednego turnieju zdołał zdobyć Michel Platini. Piłkarz ten zanotował 9 trafień podczas wygranych przez Francję rozgrywek w 1984 roku.

Najwięcej startów zaliczyli Niemcy, którzy 12 razy brali udział w turnieju. 11 razy startowali Rosjanie natomiast Hiszpania brała udział w rozgrywkach 10 razy. Jako, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja turnieju już wkrótce pojawią się zakłady bukmacherskie na EURO. A Nam pojawi się pytanie jak obstawiać ME 2020/2021 w piłce nożnej.

Póki co musimy poczekać, na zakończenie eliminacji czyli do 19 listopada. Losowanie grup odbędzie się w Bukareszcie dokładnie 30 listopada. Na razie wiemy jednak, kto na pewno wystartuje w mistrzostwach. Są nimi reprezentacje Ukrainy, Hiszpanii, Polska, Belgia, Rosja oraz Włochy, Anglia, Holandia, Niemcy, Chorwacja, Austria, Turcja, Francja, Czechy, Dania, Portugalia, Szwajcaria, Węgry, Słowacja oraz Finlandia.

Faworyci ME w piłce nożnej

Jeśli mielibyśmy wskazywać na ten moment faworytów tego turnieju to z pewnością byłyby to reprezentacje Hiszpanii i Belgii, które już są na turnieju. Z reszty ekip natomiast byłyby to kadry Anglii, Francji, Holandii oraz Niemiec. Jeśli chodzi o najbardziej popularne zakłady bukmacherskie na EURO to z pewnością są to typy na zwycięzcę turnieju.

Oprócz tego gracze bardzo często typują także do jakiej fazy dojdzie konkretna drużyna. Finał, półfinał, ćwierćfinał, 1/8 turnieju a może wcale nie wyjdzie z grupy. Wszystkie te typy można postawić u bukmacherów.

Poza tym totalizatory sportowe pozwalają wytypować ile punktów bądź bramek zdobędzie dana ekipa w meczach grupowych. Gracze mają możliwość obstawienia także zakładów na gracza turnieju lub zdobywcę największej ilości bramek.

W ofercie bukmacherów znajdziemy także zakłady na końcowy wynik, wynik do przerwy, strzelca bramki, ilość bramek w meczu, ilość rzutów rożnych czy też żółtych/czerwonych kartek w meczu.

Firmy bukmacherskie często wychodzą naprzeciw graczom oferując im nietuzinkowe zakłady. Podczas ostatnich mistrzostw rozgrywanych we Francji można było spotkać się z zakładami odnośnie tego czy kibic wbiegnie na murawę, sędzia zgubi spray podczas meczu czy też to, że noszowi upuszczą noszonego przez nich kontuzjowanego piłkarza na boisko.

Kursy na takie wydarzenia są często bardzo wysokie. Cokolwiek byście jednak nie stawiali pamiętajcie o tym aby obstawianie meczy było przede wszystkim dobrą zabawą oraz uatrakcyjnieniem oglądanego przez nas meczu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz