Prognozy na przebieg meczu: Polska – Austria

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

W drugim meczu EURO 2024 Polacy zmierzą się z Austrią w decydującym starciu o awans z grupy. Przegrana dla jednej z drużyn oznacza praktycznie brak szans na dalszy udział w turnieju. Mecz odbędzie się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 w Berlinie.

Data i godzina meczu Polska – Austria

Mecz Polska – Austria odbędzie się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00. Spotkanie to zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Prognozy na Polska – Austria

Polacy mają za sobą trudne eliminacje, które zakończyli na trzecim miejscu w grupie. Uratowały ich wygrane baraże, po których awansowali do turnieju finałowego. Austriacy z kolei rozegrali znakomite eliminacje, zajmując drugie miejsce w grupie F. Obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze na EURO 2024 i teraz muszą walczyć o zwycięstwo, aby zachować szanse na awans.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Transmisja TV i online meczu Polska – Austria

Mecz Polska – Austria będzie transmitowany przez TVP i TVP Sport. Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać spotkania w telewizji, dostępne będą również transmisje online na platformach tych stacji.

Stream online Polska – Austria

Dla tych, którzy wolą oglądać mecze na urządzeniach mobilnych lub komputerach, dostępne będą transmisje online. TVP i TVP Sport oferują streaming na swoich stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych, co umożliwia śledzenie meczu na żywo z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Podsumowanie

Mecz Polska – Austria to kluczowe spotkanie dla obu drużyn w kontekście walki o awans z grupy na EURO 2024. Transmisję tego wydarzenia zapewnią TVP i TVP Sport, dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i online. Kibice mogą liczyć na emocjonujące widowisko, w którym każda bramka może zadecydować o dalszym losie reprezentacji Polski i Austrii na tym turnieju.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
Obstawiaj bez podatku!

30zł za rejestrację

Kod promocji: VIPKOD
  3 x 100 zł darmowy zakłlad od Fortuny!
close-link