Obstawiamy: EURO 2024: Polska – Austria

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

W drugim meczu podczas EURO 2024 Polacy zmierzą się z Austrią, co może okazać się decydującym starciem dla obu drużyn w kontekście awansu z grupy. Porażka w tym meczu dla któregokolwiek z zespołów praktycznie wykluczy szanse na dalszą fazę turnieju.

Remis natomiast sprawi, że perspektywy obu drużyn będą minimalne, biorąc pod uwagę trudne przeciwników w ostatniej kolejce – Polska zmierzy się z Francją, a Austria z Holandią. Dlatego właśnie dla obu ekip stawką tego spotkania będą trzy punkty, ponieważ z jednym czy dwoma punktami z trzeciego miejsca w grupie awans będzie praktycznie niemożliwy.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Obstawiamy: EURO 2024: Polska - Austria

Aktualna sytuacja reprezentacji Polski na EURO 2024

Podczas eliminacji do EURO Polacy trafili na stosunkowo łatwą grupę, ale niestety nie sprostali oczekiwaniom. Zajęli trzecie miejsce, ustępując Albani i Czechom, wyprzedzając zaledwie Mołdawię i Wyspy Owcze. W ciągu ośmiu meczów polska drużyna odniosła zaledwie trzy zwycięstwa, zremisowała dwa razy i przegrała trzykrotnie. Awans udało im się zapewnić dopiero po barażach, wygrywając z Estonią 5-1 oraz Walii po rzutach karnych. W pierwszym meczu Mistrzostw Europy Polacy stoczyli zacięte starcie z Holandią, ale ostatecznie przegrali 2-1. W starciu z Austrią na boisko wrócą Robert Lewandowski oraz Paweł Dawidowicz, zatem z nadzieją oczekujemy, że uda im się zdobyć pełną liczbę punktów.

Aktualna sytuacja reprezentacji Austrii na EURO 2024

Austriacy zanotowali świetne występy podczas eliminacji. Zajęli drugie miejsce w grupie F, rywalizując z Belgią, Szwecją, Azerbejdżanem oraz Estonią. Mimo że wyprzedzili trzecią Szwecję aż o dziewięć punktów, zapewniając sobie awans z trzema kolejkami do końca, to walka o pierwsze miejsce z Belgią trwała do samego końca, zakończyła się jednak porażką Austriaków zaledwie różnicą punktów. W ośmiu meczach odnieśli sześć zwycięstw, jeden raz zremisowali i jeden raz przegrali, zdobywając 17 bramek i tracąc 7. Po nieudanym starcie z Francją w pierwszym meczu grupowym znajdują się w identycznej sytuacji co Polacy, konieczne będzie więc wyłącznie dążenie do zwycięstwa.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Austria

Kurs na zwycięstwo Polaków wynosi 3,85, remis 3,55, a wygraną Austrii 1,97. Obie drużyny zaprezentowały się dobrze w swoich pierwszych meczach, choć faworytem według bukmacherów są Austriacy. Niemniej jednak, stawiamy na remis oraz to, że obie drużyny zdobędą bramkę, na co kurs wynosi 1,78.

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Austria

Według prognoz bukmacherskich, Austriacy są faworytem tego starcia, jednak patrząc na grę obu drużyn w pierwszym meczu, remis wydaje się być bardziej realny.

To spotkanie już przed turniejem wydawało się kluczowe dla obu drużyn w kontekście walki o trzecie miejsce w grupie, gdzie dwie pierwsze pozycje są zajęte przez zespoły zdecydowanie lepsze. W przypadku remisu ważny będzie bilans bramek, sytuacja w tej kwestii jest wyrównana, a także klasyfikacja fair-play, gdzie Polacy prezentują się lepiej.

Nasze typy:

    • Remis (3,55);
    • Obie drużyny zdobędą bramkę (1,78).

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
Obstawiaj bez podatku!

30zł za rejestrację

Kod promocji: VIPKOD
  3 x 100 zł darmowy zakłlad od Fortuny!
close-link