Jak obstawiać esport na zakładach bukmacherskich?

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Rozkwit esportu jako elektronicznej formy rywalizacji przyniósł za sobą nie tylko pasję do gier, lecz także nowe możliwości w świecie zakładów bukmacherskich. Marka Fortuna nie pozostaje w tyle, oferując nie tylko tradycyjne gry typu CS:GO czy League of Legends, ale także szereg innych tytułów esportowych. Jak więc skutecznie poruszać się w tym nowym świecie zakładów?

Rozwój esportu i jego wpływ na zakłady bukmacherskie

Ewolucja technologiczna, jaką przeżywamy, otworzyła szerokie drzwi dla esportu, przenosząc rywalizację z konsol na wielkie ekrany. Jeszcze niedawno głównym punktem zakładów esportowych był CS 1.6, obecnie jednak Fortuna oferuje zakłady na wiele różnych tytułów, włączając w to Dota 2, Fortnite czy FIFA.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Czynniki wpływające na obstawianie esportu

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych dyscyplin sportowych, istotne jest tu analizowanie aktualnej formy zawodników, rangi turnieju oraz formatu rywalizacji. Nawet transfer zawodników może mieć znaczący wpływ na ostateczny rezultat. Esport rozwija się w błyskawicznym tempie, co daje więcej możliwości obstawiania. O ile dawniej skupiano się głównie na typowaniu zwycięzcy meczu, teraz mamy do dyspozycji nawet kilkanaście różnych kursów bukmacherskich.

Najpopularniejsze gry esportowe w ofercie Fortuny

Statystyki jednoznacznie wskazują, że League of Legends oraz Counter Strike to gry, na które stawia się najczęściej. Są to tytuły, które przyciągają uwagę graczy i są solidnie reprezentowane w ofercie Fortuny. Oprócz nich dostępne są także inne tytuły, takie jak Valorant czy Dota 2. Przed podjęciem decyzji o zakładach warto jednak zgłębić zasady każdej gry, aby trafniej przewidzieć wynik.

superbet promocje Jak obstawiać esport na zakładach bukmacherskich?

Kursy bukmacherskie na esport

Coraz częściej wyszukiwane hasło „kursy bukmacherskie na esport” prowadzi do strony Fortuny, która oferuje zakłady na gry takie jak Counter Strike, Dota 2, Valorant czy League of Legends. Jednak te główne tytuły to tylko wierzchołek góry lodowej – oferta jest znacznie szersza, dopasowana do oczekiwań graczy.

Jak typować zakłady na Counter Strike?

CS:GO to popularna strzelanka, gdzie dwie pięcioosobowe drużyny rywalizują na różnych mapach. Fortuna oferuje zakłady na zwycięstwo w meczu, wyniki poszczególnych map czy nawet liczbę rund. To prostsze zadanie niż w przypadku tradycyjnych dyscyplin sportowych – wynik meczu to tylko 4 możliwości.

Oferta zakładów na League of Legends

W rozgrywce w LoL-u dwie drużyny walczą o zniszczenie Nexusa przeciwnika na trzech mapach. Fortuna oferuje zakłady na zwycięstwo w meczu, mapy czy różne elementy rozgrywki, takie jak zniszczenie Barona czy Inhibitora.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Najważniejsze elementy do obstawiania w esporcie

Obstawianie w esporcie to nie tylko typowanie zwycięzcy meczu. Można obstawiać liczbę rund, konkretne wyniki, a nawet elementy rozgrywki jak zniszczenie określonych struktur czy liczba zabójstw graczy.

Fortuna oferuje szeroki wachlarz możliwości obstawiania, ale by wybrać trafne typy, warto poznać szczegóły każdej gry. Esport to nowa era w świecie zakładów bukmacherskich – warto być na bieżąco, by wykorzystać wszystkie szanse!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
Obstawiaj bez podatku!

30zł za rejestrację

Kod promocji: VIPKOD
  3 x 100 zł darmowy zakłlad od Fortuny!
close-link