WYBÓR GRACZY

/superbet/

Blog bukmacherski

Gdzie założyć konto bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Niektórzy od czasu do czasu grają dla rozrywki, inni regularnie dla zysku. Jedno jest pewne, na polskim rynku jest coraz więcej graczy. Podobnie jak firmy oferujące zakłady. Pojawia się więc pytanie: gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Bonusy za wpłatę

Praktycznie każdy bukmacher oferuje obecnie nowym klientom premię za pierwszą wpłatę. Dlatego wybierając bukmachera, wybieramy firmę, która oferuje nam najwyższy możliwy bonus depozytowy. Dzięki temu możemy obstawiać i wygrywać więcej. Jednak przed założeniem konta zawsze uważnie przeczytaj zasady reklamowe. Może się okazać, że to, co na pierwszy rzut oka jest atrakcyjne, ma tak zwany „haczyk”. W większości przypadków musimy przelać pieniądze z premii depozytowej kilka razy, aby stały się wypłacalne.

Zakładając konto bukmacherskie, spójrzmy nie tylko na kwotę bonusu, ale także na warunki obstawiania. Na przykład bukmacher może zaoferować nam bonus w wysokości do 1000 PLN, ale będziemy musieli nim obracać sześć razy. Kolejny bukmacher może dać nam premię w wysokości 500 PLN, jeśli będziemy musieli wymienić bonus trzy razy. Co jest bardziej opłacalne? To już kwestia indywidualna.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł

Jak i gdzie założyć konto?

Ze względu na różne kursy dotyczące poszczególnych wydarzeń najlepiej zarejestrować się u kilku bukmacherów. To pozwala nam zawsze osiągać najwyższe szanse na wygraną. Ponadto bukmacher może mieć w swojej ofercie konkretne wydarzenie, którego inni jeszcze nie mieli. Gdzie w takim przypadku najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Jedną z najbardziej doświadczonych i najczęściej wybieranych przez klientów firm bukmacherskich jest Star-Typ Sport Sp. z o.o. Ten bukmacher przejął prawie połowę naszego rynku. Pomimo dużej liczby dostępnych wydarzeń i wysokich cen, warto otworzyć konto w popularnym „STS”. Fortuna radzi sobie również bardzo dobrze, jeśli chodzi o duże szanse na wygraną. Zakres dostępnych wydarzeń jest również znaczny, choć nie tak jak w przypadku STS. W tak szerokiej gamie zakładów bukmacherskich, zdecydowanie możemy wspomnieć również o LVbet. Ta firma jest również jednym z najlepszych legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie, aby móc stawiać zakłady przez telefon bez żadnych problemów?

Zarówno STS, Fortuna, jak i LVbet mają własne aplikacje mobilne. Dzięki temu zawsze mamy pod ręką naszego ulubionego bukmachera. Dostęp do Internetu jest oczywiście wymogiem, ale brak dostępu do sieci również nie stanowi problemu. Wszystkie trzy w Polsce mają wiele stacjonarnych punktów naziemnych. Dzięki temu możemy obstawiać zakłady sportowe nie tylko online, ale także stacjonarne. Oczywiście, każdy z tych salonów ma swoją atmosferę, która może być dodatkową atrakcją. Wróćmy jednak do aplikacji mobilnej. Dzięki temu rozwiązaniu możemy na przykład oglądać i obstawiać gry na żywo z dowolnego miejsca. Jest to niezwykle wygodne i praktyczne. Aplikacja bukmacherska STS działa płynnie, ale aplikacje Fortuna i LVbet również działają. W STS mamy możliwość śledzenia większości gier online od wszystkich legalnych bukmacherów dostępnych w naszym kraju.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie

Weryfikcja konta

Przeważnie podczas rejestracji użytkownik jest proszony o skan dokumentów. Dokumenty są wysyłane w celu potwierdzenia danych wprowadzonych wcześniej w formularzu rejestracyjnym.

Dzielimy te dokumenty na dwie grupy. Pierwszy z nich zawiera dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport – wybierz jeden tutaj. Druga grupa zawiera dodatkowe dokumenty, którymi mogą być: wyciąg bankowy, faktura, np. do skanowania telefonu lub karty kredytowej. Wszystko odbywa się online. Są jednak również sytuacje, w których konto jest sprawdzane przez telefon. Jednak niewielu graczy chce w ten sposób sprawdzić swoje konto, ponieważ język może być przeszkodą. Sama rozmowa ma potwierdzić dane, które zapisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Zaletą tej metody jest jednak czas. Zajmuje to średnio kilka minut.

Proces weryfikacji konta za pomocą przesłanych skanów może trwać dłużej, bo około 1-3 dni. Jest to oczywiście czas podamy orientacyjne i często różni się w zależności od bukmachera. Może znacznie się przedłużyć tylko wtedy, gdy dane się nie zgadzają.

Podsumowując, nie powinniśmy obawiać się potwierdzenia konta. Są to normalne procedury dla każdego bukmachera. Każdy chce uniknąć oszustwa, dlatego jest to zrozumiałe. Nie boimy się przesyłać skanów naszych dowodów. Weryfikacja pozwoli na bezpieczne i spokojne korzystanie z konta oraz obstawianie zakładów.

Podsumowanie

Liczba firm bukmacherskich w naszym kraju jest znaczna, ale tak naprawdę tylko garstka z nich zasługuje na uwagę. Klienci, którzy są kuszeni wspaniałymi premiami, zakładają konta bukmacherskie w firmach, które nie mają nic interesującego do zaoferowania. Dlatego przeczytaj uważnie opinie innych użytkowników i zasady przed rejestracją, aby nie być zaskoczonym warunkami handlu z bonusem powitalnym. W gąszczu bukmacherów Fortuna, Superbet i Fuksiarz są najlepszymi bukmacherami w naszym kraju.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz