Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie

Dodał: Obstawiacz

Jeśli jesteście zainteresowani obstawianiem sportowym, na pewno zastanawiacie się gdzie założyć swoje konto bukmacherskie. W dzisiejszym odcinku pokażemy Wam najlepsze opcje, abyście mogli zacząć wygrywać już dziś!

Oczywiście, najprostszym sposobem jest zainstalowanie aplikacji bukmacherskiej na swoim telefonie. Wielu ludzi obstawia w ten sposób, ponieważ jest to wygodne i łatwe w użyciu. Ale gdzie znajdziemy najlepszą aplikację?

Innym sposobem na obstawianie jest założenie konta na stronie internetowej bukmachera. Tutaj również mamy wiele opcji do wyboru, ale gdzie znajdziemy najlepszą ofertę?

Ostatnią opcją jest tradycyjna wizyta w punkcie stacjonarnym bukmachera. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą osobiście porozmawiać z ekspertem i uzyskać niezbędne informacje.

Pojawia się więc pytanie: gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bonusy za wpłatę

Praktycznie każdy bukmacher oferuje obecnie nowym klientom premię za pierwszą wpłatę. Dlatego wybierając bukmachera, wybieramy firmę, która oferuje nam najwyższy możliwy bonus depozytowy. Dzięki temu możemy obstawiać i wygrywać więcej.

Jednak przed założeniem konta zawsze uważnie przeczytaj zasady reklamowe. Może się okazać, że to, co na pierwszy rzut oka jest atrakcyjne, ma tak zwany „haczyk”. W większości przypadków musimy przelać pieniądze z premii depozytowej kilka razy, aby stały się wypłacalne.

Zakładając konto bukmacherskie, spójrzmy nie tylko na kwotę bonusu, ale także na warunki obstawiania. Na przykład bukmacher może zaoferować nam bonus w wysokości do 1000 PLN, ale będziemy musieli nim obracać sześć razy.

Kolejny bukmacher może dać nam premię w wysokości 500 PLN, jeśli będziemy musieli wymienić bonus trzy razy. Co jest bardziej opłacalne? To już kwestia indywidualna.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jak i gdzie założyć konto?

Ze względu na różne kursy dotyczące poszczególnych wydarzeń najlepiej zarejestrować się u kilku bukmacherów. To pozwala nam zawsze osiągać najwyższe szanse na wygraną. Ponadto bukmacher może mieć w swojej ofercie konkretne wydarzenie, którego inni jeszcze nie mieli. Gdzie w takim przypadku najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Jedną z najbardziej doświadczonych i najczęściej wybieranych przez klientów firm bukmacherskich jest Star-Typ Sport Sp. z o.o. Ten bukmacher przejął prawie połowę naszego rynku. Pomimo dużej liczby dostępnych wydarzeń i wysokich cen, warto otworzyć konto w popularnym „STS”. Fortuna radzi sobie również bardzo dobrze, jeśli chodzi o duże szanse na wygraną.

Zakres dostępnych wydarzeń jest również znaczny, choć nie tak jak w przypadku STS. W tak szerokiej gamie zakładów bukmacherskich, zdecydowanie możemy wspomnieć również o LVbet. Ta firma jest również jednym z najlepszych legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Zakłady przez telefon bez żadnych problemów?

Zarówno STS, Fortuna, jak i LVbet mają własne aplikacje mobilne. Dzięki temu zawsze mamy pod ręką naszego ulubionego bukmachera. Dostęp do Internetu jest oczywiście wymogiem, ale brak dostępu do sieci również nie stanowi problemu.

Wszystkie trzy w Polsce mają wiele stacjonarnych punktów naziemnych. Dzięki temu możemy obstawiać zakłady sportowe nie tylko online, ale także stacjonarne. Oczywiście, każdy z tych salonów ma swoją atmosferę, która może być dodatkową atrakcją. Wróćmy jednak do aplikacji mobilnej.

Dzięki temu rozwiązaniu możemy na przykład oglądać i obstawiać gry na żywo z dowolnego miejsca. Jest to niezwykle wygodne i praktyczne. Aplikacja bukmacherska STS działa płynnie, ale aplikacje Fortuna i LVbet również działają. W STS mamy możliwość śledzenia większości gier online od wszystkich legalnych bukmacherów dostępnych w naszym kraju.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie

Weryfikcja konta

Przeważnie podczas rejestracji użytkownik jest proszony o skan dokumentów. Dokumenty są wysyłane w celu potwierdzenia danych wprowadzonych wcześniej w formularzu rejestracyjnym.

Dzielimy te dokumenty na dwie grupy. Pierwszy z nich zawiera dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport – wybierz jeden tutaj. Druga grupa zawiera dodatkowe dokumenty, którymi mogą być: wyciąg bankowy, faktura, np. do skanowania telefonu lub karty kredytowej. Wszystko odbywa się online. Są jednak również sytuacje, w których konto jest sprawdzane przez telefon. Jednak niewielu graczy chce w ten sposób sprawdzić swoje konto, ponieważ język może być przeszkodą. Sama rozmowa ma potwierdzić dane, które zapisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Zaletą tej metody jest jednak czas. Zajmuje to średnio kilka minut.

Proces weryfikacji konta za pomocą przesłanych skanów może trwać dłużej, bo około 1-3 dni. Jest to oczywiście czas podamy orientacyjne i często różni się w zależności od bukmachera. Może znacznie się przedłużyć tylko wtedy, gdy dane się nie zgadzają.

Podsumowując, nie powinniśmy obawiać się potwierdzenia konta. Są to normalne procedury dla każdego bukmachera. Każdy chce uniknąć oszustwa, dlatego jest to zrozumiałe. Nie boimy się przesyłać skanów naszych dowodów. Weryfikacja pozwoli na bezpieczne i spokojne korzystanie z konta oraz obstawianie zakładów.

Podsumowanie

Liczba firm bukmacherskich w naszym kraju jest znaczna, ale tak naprawdę tylko garstka z nich zasługuje na uwagę. Klienci, którzy są kuszeni wspaniałymi premiami, zakładają konta bukmacherskie w firmach, które nie mają nic interesującego do zaoferowania.

Dlatego przeczytaj uważnie opinie innych użytkowników i zasady przed rejestracją, aby nie być zaskoczonym warunkami handlu z bonusem powitalnym. W gąszczu bukmacherów Fortuna, Superbet i Fuksiarz są najlepszymi bukmacherami w naszym kraju.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia