WYBÓR GRACZY

/superbet/

Bukmacherzy

wyzwanie fortuny Wyzwanie Fortuny - powalcz o 1 000 000 zł

Kiedy spoglądasz na listę spotkań Mistrzostw Świata i posiadasz świadomość, iż jeszcze na długo przed wystartowaniem Mundialu jesteś w stanie rozszyfrować jaka reprezentacja wyjdzie z grupy, jaka reprezentacja rozegra mecz w ćwierćfinale, a jaka reprezentacja wygra mistrzostwo świata w piłce nożnej?

Przekonaj się czy dobry z Ciebie gracz i przystąp do walki o 1 000 000 PLN za właściwe wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata 2022. Wspomniana sumka zostanie rozdzielona proporcjonalnie przez ilość wszystkich klientów, jacy poprawnie obstawili wszelkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, wraz z finalnym wynikiem meczu finałowego.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Wyzwanie Fortuny - powalcz o 1 000 000 zł

Dodatkowo, w ramach konkursu „Wyzwanie Fortuny, zostanie przeprowadzony ranking klientów Fortuny, w którym użytkownicy mają szansę dostać nagrodę w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość powyżej 100 000 PLN. 50 klientów z największą liczbą punktów pozyska nagrodę. Wysokość nagrody będzie zależała, od miejsca, jakie koniec końców zajmie obstawiający.

Wyzwanie Fortuny – reguły

Termin: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W toku trwania konkursu należy posiadać konto i zalogować się na na portalu www.efortuna.pl, czy też poprzez apkę mobilną tudzież wypełnić „drabinkę” turniejową tyczącą się pojedynczych poziomów w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 (w dole odnajdziesz całkowitą wskazówkę, jak sukcesywnie akuratnie przesłać zgłoszenie ze osobistą drabinką).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Nagrodę podstawową w Quizie to pula 1 000 000 PLN rozdysponowana proporcjonalnie do liczby wszystkich klientów, jacy porządnie wytypowali wszelkie poziomy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, razem z finalnym wynikiem meczu w finale Mundialu 2022.

Szansa obstawienia mistrzostw będzie dostępna, gdy zalogujesz się na swoje konto gracza na www.efortuna.pl.

Turniej jest bezpłatny to oznacza iż nie potrzebujesz depozytu a nawet układać kuponu.

Ważka informacja! Przemyśl porządnie budowę swojej drabinki. Masz zaledwie 1 możliwość.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Komentowanie wyłączone!