Villarreal – Arsenal

67% 1
33% X
0% 2

Villarreal kontra Arsenal – kto okaże się lepszy w pierwszym pojedynku?

Bardzo ciekawe starcie czeka nas na hiszpańskich boiskach w ramach pierwszego meczu Ligii Europy. Villarreal w drodze do półfinału pokonał Dinamo Zagrzeb oraz Dynamo Kijów. Właściwie dwa dwumecze wygrali dość pewnie.

Ścieżka Arsenalu to pokonanie Olympiacosu oraz Slavii Praga. W dwóch meczach drużyna Kanonierów mocno się męczyła, jednak w ostatecznym rozrachunku to oni meldują się w półfinale.

Dla nich to jedyna droga aby w przyszłym sezonie zagrać w europejskich pucharach. Tym bardziej będą zmotywowani na ten mecz.

Typy na mecz Villarreal vs Arsenal:

Typ – btts @1.66 – kurs wziąłem z superbet.pl

Pójdę tutaj w stronę goli. Myślę, że będzie to otwarty mecz. Arsenal będzie chciał za wszelką cenę strzelić cennego gola na wyjeździe.

Drużyna z Hiszpanii oczywiście będzie chciała osiągnąć korzystny wynik przez co również musi zaatakować. Liczę tutaj na sporą liczbę bramek, a dokładniej, że obie drużyny strzelą gola.

Myślę, że również dobrym typem na mecz Villarreal vs Arsenal, będzie po prostu postawienie over 2.5 gola. Mecz powinien być otwarty. Drużyny w Lidze Europy zazwyczaj pokrywały tę linię.

Nowy Zapytał w 20/04/2021 w Liga europy.


/superbet/
  • Wynik

Wybierz swoją odpowiedź

Dodany typ to akceptacja naszego regulaminu.

Wynik typowania

3 typ(y/ów)
67% 1
33% X
0% 2

1 Comment

  • Typer1 22/04/2021

    A mnie się wydaje że jednak Arsenal jest trochę mocniejszy i zagram – 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz