Real Madryt i Chelsea FC

67% 1
33% X
0% 2

W jednym z półfinałowych starć oglądać będziemy wyjątkowy pojedynek, ponieważ Real Madryt i Chelsea FC, po raz ostatni w oficjalnym meczu spotkały się w 1998r. Wtedy górą byli The Blues, lecz przy typowaniu tegorocznego starcia, tamten mecz nie może być brany pod uwagę.

Pierwszy mecz odbędzie się w Madrycie, gdzie z pewnością faworytem będzie Real, bo ostatnie lata pokazały, że mają patent na te rozgrywki, a chociaż sezon nie zaczął się dla nich dobrze, Zidane potrafił podnieść drużynę i tchnąć w nich energię prowadzącą do półfinału Ligi Mistrzów oraz pokonania FC Barcelony w niedawnym El Clasico.

Otworzyło to przed nimi możliwość wygrania podwójnej korony i na pewno będą chcieli z tego skorzystać. Królewscy są ostatnio w bardzo dobrej formie i punktują kolejnych rywali, co przy licznych kontuzjach w zespole zasługuje na pochwałę.

 

Jeśli chodzi o zespół Chelsea, to od przyjścia Thomasa Tuchela, drużyna notuje ciągły progres, a jedyna poważna wpadka to ligowa porażka z West Bromem 2:5. Mimo to ekipie z Londynu, udało się dojść do półfinału LM, pokonując wcześniej faworyta Atletico Madryt czy groźne Porto. Ważnym czynnikiem, będzie rozpracowanie przeciwnika przez niemieckiego trenera i realizacja jego planu na boisku, a to zależy już tylko od piłkarzy.

Najrozsądniejszym, wydaje się typowanie wygranej Realu Madryt, za którymi przemawia doświadczenie, uniwersalność taktyczna, genialne indywidualności oraz nos Zizou. Chelsea FC zaś może liczyć na solidną organizację gry i wyszukanie słabych punktów przeciwnika przez Thomasa Tuchela.

 

Typ na ten mecz to 1:0 dla Realu Madryt. 

Nowy Zapytał w 17/04/2021 w Liga mistrzów.


/sts/
  • Wynik

Wybierz swoją odpowiedź

Dodany typ to akceptacja naszego regulaminu.

Wynik typowania

3 typ(y/ów)
67% 1
33% X
0% 2

1 Comment

  • Typer1 22/04/2021

    Jak dla mnie to pewniak w tej fazie …tj wygrana Realu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz