Raków Częstochowa – Legia Warszawa

50% 1
50% X
0% 2

Bardzo ciekawe spotkanie zaplanowane zostało w ramach półfinałowego starcia Pucharu Polski. Możemy je traktować jako przedsmak środowych meczy Ligi Mistrzów, co jest w przypadku różnicy klas między przykładowym Rakowem, a Realem Madryt, czy Chelsea niesamowicie wielką różnicą klas. Od wakacji poprzedniego roku, będzie to już czwarte bezpośrednie starcie tych drużyn, poprzednie z nich kończyły się w  dwóch przypadkach remisem, po którym jednokrotnie w ramach finału Superpucharu Polski dochodziło najpierw do dogrywki, a po dalszym remisie – rzutów karnych, w których triumfowała ekipa z Częstochowy. Pozostałym meczem, który nie zakończył się po 90 minutach remisowo, było starcie z 9 kolejki bieżącego sezonu Ekstraklasy, z którego Czerwono-Niebiescy wyszli zwycięsko. Jedna jak i druga drużyna radzi sobie w ostatnim czasie świetnie, tym bardziej wszyscy z zaciekawianiem poznamy drugiego finalistę Pucharu Polski około godziny 20:00 w środę 06.04.

Gracz Zapytał w 03/04/2022 w Puchar Polski.