Napoli – Fiorentina

50% 1
50% X
0% 2

W niedzielnym hicie 32 kolejki ligi włoskiej, będziemy mogli oglądać starcie wicelidera, który na ten moment jest Napoli z zespołem, mającym realne szanse na walkę o europejskie puchary. Gospodarze w ostatnich meczach radzą sobie nieco lepiej, gdyż wygrali swoje poprzednie trzy spotkania. Fiorentina zaliczyła 2 zwycięstwa oraz 2 remisy ostatnio, w tym jeden przeciwko trzeciemu na ten moment Interowi Mediolan. Co więcej, ostatni bezpośredni mecz rozegrany między Napoli, a Fiorentiną zakończył się dogrywkowym pogromem ze stronu zespołu Krzysztofa Piątka. Goście w ramach 1/8 finału Pucharu Włoch wygrali 5-2 strzelając w dogrywce trzy gole w przeciągu czterech minut. W przypadku tego spotkania, moim zdaniem dwukrotni mistrzowie Włoch z lat 1956 i 1969, mogą liczyć jedynie na wywiezienie z Neapolu punktu, gdyż ostatnia gra drużyny Luciano Spallettiego wygląda bardzo efektywnie. W podstawowych jedenastkach obu drużyn będziemy mogli najprawdopodobniej zobaczyć występy Krzysztofa Piątka oraz Piotra Zielińskiego, czyli reprezentantów Polski. Zapowiada nam się więc ciekawe spotkanie, a znając ligę włoską, każdy rezultat jest mocno prawdopodobny na Stadio Diego Armando Maradona i nawet znaczna przewaga kursów w postaci 1.80 na gospodarzy oraz około 4.50, jeśli to goście wygrają mecz na efrotuna.pl nie powinna wpływać na ostateczny wynik spotkania.

Typer Zapytał w 08/04/2022 w Liga włoska.