Manchester United vs As Roma

67% 1
33% X
0% 2

Już niedługo czekają nas kolejne emocje związane z ligą Europy. W półfinale spotka się Manchester United vs As Roma.

Manchester United jest ostatnio w dobrej formie. Pewne zwycięstwo w dwumeczu ligi Europy z hiszpańską Granadą, w lidze wygrali ostatni mecz z Tottenhamem 3:1 (warto zaznaczyć, że United przegrywali 1:0, ale kolejny raz zdołali wrócić i zwyciężyć). Wszyscy kluczowi piłkarze są zdrowi, humory dopisują, myślę że czerwone diabły są faworytem.

Na przeciwko United mamy As Rome. Rzymianie nie bez problemów pokonali w dwumeczu Ajax Amsterdam. W lidze idzie im bardzo średnio, ostatnie dwa mecze wygrali, jednak wcześniej często tracili punkty.

W lidze zajmują dopiero siódme miejsce. Ich kadra wygląda średnio.

Z United nie wystąpi Lorenzo, Leonardo czy były zawodnik Manchesteru Chris Smalling, który poza kontuzją ma prywatne problemy. Padł ofiarą napadu.

W dwumeczu stawiałbym na Manchester United. Forma i kadra przemawia zdecydowanie za nimi. Warto też zaznaczyć, zajmują drugie miejsce w lidze angielskiej, która jest bardziej wymagająca niż włoska.

Dobrym typem wydaje się też over 2.5 gola, United to dość bramkostrzelna drużyna, a w obronie też czasem zdarzają się błędy, więc nie zdziwię się jak Roma też coś ustrzeli.

Kursy zaczerpnąłem z superbet.pl

Nowy Zapytał w 18/04/2021 w Liga europy.


/superbet/
  • Wynik

Wybierz swoją odpowiedź

Dodany typ to akceptacja naszego regulaminu.

Wynik typowania

3 typ(y/ów)
67% 1
33% X
0% 2

1 Comment

  • Typer1 22/04/2021

    Czerwone diabły wygrają i to co najmniej 2 golami

    Odpowiedz

Dodaj komentarz