Bayern Monachium – FC Barcelona

100% 1
0% X
0% 2

W nadchodzącym meczu LM Bayern zagra z Barceloną w składzie której zobaczymy Roberta Lewandowskiego! jak uda się powrót RL9 do Monachium?

Moim zdaniem padnie remis. Bayern to już nie ten sam Bayern co z Lewandowskim.

Spośród których zdecydowanie najciekawsze będzie starcie Bayernu Monachium z FC Barceloną. Faworytem pozostaje mistrz Niemiec, jednak ekipa z Camp Nou z pewnością będzie miała ochotę na pokrzyżowanie planów podopiecznych Juliana Nagelsmanna. Jak w starciu z byłą drużyną poradzi sobie Robert Lewandowski? Liczymy na to, że nasz rodak odnotuje jutrzejszego wieczoru kolejne trafienie i oferujemy nowym graczom BETFAN możliwość postawienia na taki scenariusz po szalonym kursie 50.0!

 

Na tą okazję na stronie www.etoto.pl przygotowano też promocję…

Ważne: MEGA KURS na gola Lewandowskiego mogą zagrać tylko osoby, które nie miały konta gracza w ETOTO do 10.09.2022 godz. 23:59.

 

  1. Załóż konto w ETOTO.
  2. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty (natychmiastowe potrojenie środków na grę).
  3. Jeśli Twój depozyt wyniósł min. 50 zł, możesz skorzystać z podwyższonego kursu na gola Lewandowskiego w meczu z Bayernem Monachium!
  4. Postaw na gola Lewego po MEGA KURSIE 100,00 (bez podatku) z tego linku: KLIKNIJ TUTAJ
  5. Jeśli Robert Lewandowski zdobędzie bramkę, otrzymasz nawet do 100 złotych w formie gotówki (obrót nie jest wymagany).
Nowy Zapytał w 09/09/2022 w Liga mistrzów.


/betfan/
  • Wynik

Wybierz swoją odpowiedź

Dodany typ to akceptacja naszego regulaminu.

Wynik typowania

1 typ
100% 1
0% X
0% 2

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz