WYBÓR GRACZY

/sts/

Obstawianie meczów

przewidywanie mistrzostw świata w piłce nożnej czyli Mundialu

Tegoroczny mundial odbędzie się w Katarze pomiędzy 21 listopada a 18 grudnia. Mistrzostwa które zostaną rozegrane w Azji stanowią swego rodzaju ewenement, gdyż do tej pory mistrzostwa rozgrywane były w okresie letnim.

Czego można się spodziewać po Mundialu 2022?

Eksperci snujący przewidywanie mistrzostw świata w piłce nożnej na podstawie zebranych informacji oraz analizy gry poszczególnych zespołów wnioskują, że Brazylia wejdzie do czołowej czwórki.

Canarinhos ostatnio byli równie mocni podczas mundialu 2002, kiedy to na boiskach Korei Płd. oraz Japonii sięgnęli po złoto.

etoto bonus freebet Przewidywanie Mistrzostw świata w piłce nożnej

Jak wypadnie Polska na mistrzostwach?

Reprezentacja Polski jedzie na mundial jako jedna z drużyn, które uważa się za czarnych koni turnieju. Kibice oraz działacze sportowi przewidują, że zespół zbudowany przez Czesława Michniewicza z liderem FC Barcelony w składzie wyjdzie z trudnej, solidnie obsadzonej grupy.

Co prawda, grupa z Arabią Saudyjską, Argentyną oraz Meksykiem nie należy do grup śmierci, jednak jak co cztery lata przewidywania są takie, że El Tri doskonale zaprezentują się w grupie. Meksykanie od długiego już czasu świetnie radzą sobie w mundialowych grupach, tak było chociażby cztery lata temu kiedy to udało się wyeliminować groźnych Niemców, mistrzów świata z 2014 r. Meksykanie równie dobrze poradzili sobie w grupie na mundialu 2014, kiedy to w grupie wyeliminowali mocną Chorwację.

Należy zauważyć jednak, że po pokonaniu fazy grupowej, Meksykanie wpadają w dziwny impas dlatego również w tegorocznym turnieju uważa się, że jeśli El Tri wyjdą z grupy, zgodnie z przewidywaniami odpadną w 1/8 turnieju.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jakie są przewidywania związane z grą Biało-Czerwonych?

Reprezentacja Polski oparta jest o zawodników występujących w czołowych klubach Starego Kontynentu. Zawsze brakowało jednak zawodnika który w pozytywny sposób wyróżniałby się na tle kolegów z zespołu. Właśnie teraz Biało-Czerwoni mają takiego piłkarza, Robert Lewandowski jest gwiazdą jednego z największych zespołów na świecie.

Oczywiście, pozostali reprezentanci występują w solidnych zespołach vide SSC Napoli, Fiorentina, Olympique de Marseille jednak gracz z katalońskiego potentata w składzie nadaje pieczęć jakości tej drużynie.

 

Przewidywanie wyników Polaków

Przewidywanie mistrzostw świata w piłce nożnej związane z grą Biało-Czerwonych jest takie, że o ile uda się wygrać pierwszy mecz przeciwko Meksykanom później będzie już tylko łatwiej. Problem polega na tym, że Biało- Czerwoni zwyciężyli jedynie raz w premierowym meczu na mundialu.

Kadra Kazimierza Górskiego w premierowym spotkaniu rozegranym na mundialu 1974, pokonali Albicelestes. Kadra Antoniego Piechniczka która zdobyła trzecie miejsce w trakcie turnieju w 1982 r., rozpoczęła turniej od remisu.

Reprezentacja Polski w drugim meczu na turnieju zagra z Arabią Saudyjską. Zielone Sokoły nie należą do czołowych reprezentacji świata jednak potrafią pozytywnie zaskoczyć. W trakcie mundialu 2018, Arabia Saudyjska w grupie zdołała pokonać Egipt oraz rozegrać niezwykle wyrównany mecz przeciwko Urugwajowi. Przewidywanie wyniku spotkania przeciwko Arabii Saudyjskiej podczas mistrzostw świata w piłce nożnej jest trudne.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Z jednej strony Robert Lewandowski stanie przed szansą zdobycia kilku bramek jednak Zielone Sokoły również mają pewne atuty po swojej stronie. Przewidywanie wyniku spotkania przeciwko Arabii Saudyjskiej będzie o tyle prostsze, że u przeciwników nie zagra fenomenalny Fahad Al- Muwallad, zawieszony za stosowanie niedozwolonych środków.

Przewidywanie wyniku meczu z Argentyną podczas mistrzostw świata w piłce nożnej jest trudne. Eksperci przypuszczają, że będzie to pojedynek pomiędzy Robertem Lewandowskim i Lionelem Messim. Dyspozycja dnia któregoś z tych dwóch gwiazdorów prawdopodobnie zadecyduje o wyniku spotkania oraz być może o tym która z tych dwóch drużyn wyjdzie z grupy i zawalczy o swoje marzenia oraz o wielkie pieniądze w fazie pucharowej turnieju.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz