Jak poradzą sobie Nasi skoczkowie na zawodach w Lahti

Słodko-gorzkie kwalifikacje ze strony Polaków. Z jednej strony, w ostatecznym konkursie zobaczymy jedynie 3 naszych reprezentantów, Kamil Stoch zajął dopiero 24 miejsce i będzie skakał jako 7 w pierwszej serii zawodów. Drugi z naszych skoczków – Dawid Kubacki, poradził sobie znacznie lepiej, jednak wszyscy liczyliśmy na coś więcej w jego wykonaniu niż odległe 13 miejsce. Najlepiej poradził sobie Piotr Żyła, zajął on 3 miejsce a do 2 w kwalifikacjach Granerud’a zabrakło mu jedynie 0.2 punktu. Co więcej oddał on 3 najlepszy skok na odległość 129.5 metra i po takim występie bardzo ciekawie może zapowiadać się sam konkurs. Ciekawi mnie wasze zdanie na temat zawodów w Finlandii i zapraszam do podzielenia się opinią w komentarzach. 🙂

Początkujący Zapytał w 26/02/2022 w Pozostałe.


/lvbet/
Dodaj komentarz
3 Odpowiedź(i)
Najlepsza odpowiedź

Ja spodziewam się walki o jakieś wyższe miejsca w top 10 ze strony Piotrka i Dawida, obaj potrafią walczyć do samego końca i nawet jak w kwalifikacjach pójdzie im trochę słabiej to on skaczą na równym poziomie.

Typer Odpowiedział w 27/02/2022.
Dodaj komentarz

Ja jednak myślę, że mocno rozczarujemy się niestety występem Naszych. 🙁

Gracz Odpowiedział w 27/02/2022.
Dodaj komentarz

Ciężko powiedzieć jak sobie damy rade w niedzielę. Nasi zawodnicy często nas zaskakują pozytywnie jak i negatywnie, tym razem powiem, że skoczą dobrze i powalczą o całkiem wysokie miejsca..

Początkujący Odpowiedział w 27/02/2022.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.