Bij Mistrza z Betclic

W Betclic rusza nowa promocja – „Bij Mistrza” (https://www.betclic.pl/promocja/bijmis-ch7817) z pulą 20.000 zł w klasyfikacji generalnej oraz codziennym bonusem w wysokości 1.000 zł dla gracza, który postawi zwycięski zakład z najwyższym kursem całkowitym!

Ponad to, gracz który zostanie zwycięzcą dnia będzie mógł zostać Mistrzem, nagradzanym codziennie dodatkowym bonusem w wysokości 1.000 zł, dopóki inny gracz nie pobije jego zwycięskiego kursu!

Aby wziąć udział w promocji kliknij „DOŁĄCZ”, znajdujące się na stronie promocji i zacznij stawiać kupony AKO z co najmniej 4 zdarzeniami i minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1,20. W promocji biorą udział kupony przedmeczowe i na żywo, postawione za minimum 10 zł!

 

O zwycięstwie w klasyfikacji generalnej będą decydowały zebrane przez graczy punkty w okresie trwania promocji, tzn. od 15 do 25 kwietnia, odzwierciedlające wysokość kursów z ich zwycięskich kuponów. Przykład: jeśli wygrasz dwa kwalifikujące się do promocji zakłady wielokrotne, pierwszy po kursie 4,50 i drugi po kursie 5,25, wówczas zdobędziesz łącznie 9,75 pkt. w klasyfikacji generalnej.

 

Trzej najlepsi gracze otrzymają bonusy zgodnie z poniższym zestawieniem:

  1. Miejsce: 10.000 zł bonusu
  2. Miejsce: 7.000 zł bonusu
  3. Miejsce: 3.000 zł bonusu

 

Klasyfikacja zostanie podsumowana 26.04., a bonusy wypłacone najpóźniej 28.04.

Więcej na betclic.pl

Dodaj komentarz
0 Odpowiedź(i)

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.