Prognozy na ligę narodów: Chiny – Japonia!

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

Nations League zbliża się do decydujących spotkań, które wzbudzają ogromne emocje wśród fanów dyscypliny. Już jutro, miłośnicy siatkówki będą śledzić starcie pomiędzy Chinami i Japonią. Przygotujmy się zatem na analizę formy obu drużyn, statystyki przedmeczowe oraz typy bukmacherskie!

Chiny

Reprezentacja Chin imponuje ostatnimi zwycięstwami, w tym wygraną z Polską 3:0. To potwierdza ich doskonałą formę. Siatkarki z Chin często pokazują determinację i wysoki poziom techniczny, co czyni je nieprzewidywalnymi na międzynarodowej scenie siatkarskiej.

Japonia

Drużyna z Japonii, mimo porażki z USA 0:3, utrzymuje stabilną formę. Ich gra opiera się na szybkości i precyzji, co zaowocowało awansem do ćwierćfinałów. To zespół o zgranej grze, którego styl może sprawić trudności Chinkom.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Statystyki przedmeczowe

Analiza statystyk wskazuje na emocjonujące starcie. Chiny prezentują doskonałą formę zarówno w ataku, jak i w obronie, nie dając rywalkom szans na sukcesy. Natomiast Japonia, mimo stabilnej gry, pokazała w ostatnim meczu z USA pewne słabości. Będzie to starcie kontrastujących stylów, gdzie każda akcja może być kluczowa.

Chiny – Japonia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Spodziewamy się pełnych zaskakujących zwrotów akcji. Japonia może mieć lekką przewagę, starając się zdominować rywalki. Chiny natomiast będą chciały wykorzystać moment zaskoczenia oraz silną psychikę, aby przeciwstawić się tempu Japonii.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Mecz może rozstrzygnąć się w czterech lub pięciu setach. Zakład na piąty set (kurs 3.75) lub czwarty set (kurs 1.65) są opcjami warte rozważenia.

Prognozy i strategie zakładów

Handicap punktowy Chiny +2.5 (kurs 2.02) oraz handicap setów +2.5 na Chiny (kurs 1.52) są interesującymi opcjami. Można także obstawiać inne rodzaje zakładów, takie jak suma punktów, czy handicap setów.

Jakie typy na Chiny – Japonia warto rozważyć?

Oprócz zakładu na zwycięzcę, warto rozważyć inne rodzaje zakładów, takie jak rozegranie 4. seta, handicap punktowy na Chiny, czy suma punktów powyżej 172.5.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
Obstawiaj bez podatku!

30zł za rejestrację

Kod promocji: VIPKOD
  3 x 100 zł darmowy zakłlad od Fortuny!
close-link